Barwy szczęścia odc. 1085. Ernest Chowański (Krystian Kukułka)

i

Autor: archiwum se.pl Barwy szczęścia odc. 1085. Ernest Chowański (Krystian Kukułka)

Nowy prezenter w TVP Info

Krystian Kukułka nową twarzą TVP Info. Widzowie znają go z "Barw szczęścia"

2022-12-08 20:57

W TVP Info jako prowadzący serwisy i pasma informacyjne zadebiutował aktor serialowy Krystian Kukułka. Pojawiał się w takich serialach jak "Barwy szczęścia", "Prawo Agaty", "Tatuśkowie" czy "Ślad".

Znany Aktor w TVP info. Prowadzi serwisy informacyjne

Krystian Kukułka, polski aktor, który pierwszy raz pojawił się na ekranach telewizorów w 2004 roku w serialu “Pierwsza miłość”, gdzie zagrał kelnera. Kilka lat później obsadzono go w roli Ernesta w “Barwach szczęścia”. To właśnie ta postać przyniosła mu największą sławę. Później występował także w serialach takich jak: “Przyjaciółki”, “Prawo Agaty”, “Ślad” i “Tatuśkowie”.

Kariera 31-latka zaczyna zmierzać jednak w innym kierunku niż aktorstwo. Jak podają Wirtualne Media, Krystian Kukułka dołączył do zespołu TVP Info. Czym się tam zajmuje? Otóż prowadzi serwisy i pasma informacyjne. Ze stacją miał już przyjemność współpracować w latach 2017-2018 jako gospodarz programu “Dzień dobry Polsko”.

W TVP Info zadebiutował dziś (8.12 2022 r.). W sieci pojawiło się nagranie z jego pierwszego wystąpienia. Jak mu poszło? Doświadczony aktor Krystian Kukułka jest obeznany z kamerą, a także w przeszłości miał już styczność z telewizją publiczną. O tej zmianie informował już swoich obserwatorów na Instagramie we wrześniu tego roku. Mówił wtedy, że wkrótce spełni swoje wyzwanie zawodowe.

Sonda
Oglądasz "Sport" po "Wiadomościach" TVP?
Express Biedrzyckiej - Bartosz ARŁUKOWICZ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany