Agata Duda, Ołena Zełenska

i

Autor: Grzegorz Jakubowski / KPRP Agata Duda, Ołena Zełenska

Modowy pojedynek pierwszych dam

Kto ubrał się lepiej, Ołena Zełenska czy Agata Duda? Ekspert nie ma wątpliwości

2022-10-05 12:55

Pierwsze damy są wzorem do naśladowania dla wielu kobiet na całym świecie. Nie inaczej jest w przypadku pierwszej damy RP Agaty Dudy i pierwszej damy Ukrainy, Ołeny Zełenskiej. Obie panie spotkały się w Belwederze w wyszukanych kreacjach. Zapytaliśmy eksperta, która wyglądała lepiej! Werdykt zaskakuje.

Ołena Zełenska pojawiła się w Belwederze 4 października 2022 roku, gdzie spotkała się i porozmawiała z Agatą Dudą. Pierwsze damy dyskutowały o pomocy humanitarnej dla Ukrainy, pomocy i ewakuacji najmłodszych. Żona Andrzeja Dudy podkreśliła, że Ukraińcy, którzy znaleźli schronienie w Polsce, cały czas są objęci troską. Wyraziła także gotowość do dalszego wspierania kraju ogarniętego wojną. Warto zwrócić także uwagę, jak prezentowały się małżonki prezydentów. Ołena Zełenska zdecydowała się na damską wersję garnituru w odcieniach szarości. Co ciekawe, jej marynarka nie miała guzików, za to była spęta eleganckim paskiem. Do tego dobrała czarne szpilki.

Jak wyglądała nasza pierwsza dama?

Agata Duda z kolei założyła klasyczną marynarkę w turkusowym kolorze i ze złotymi guzikami na sukienkę w biało-niebieskie wzory. Całość podkreśliła turkusowymi butami na obcasie. Co o ich stylizacjach sądzi projektant Daniel Jacob Dali? - Obie kobiety wyglądały dostojnie i z elegancja. Ich reprezentacyjność przez ubiór sprawiła powabność i szyk na wysokim poziomie – stwierdził w rozmowie z nami. Co ciekawe, ekspert zwrócił uwagę na subtelne kwiatowe motywy obecne w obu stylizacjach. - Jak widać obie panie jak prawdziwe słowniki postawiły na motywy kwiatowe, tak częsty symbol występujący na Ukrainie. Cudownie i z gustem – stwierdził.

Jak widać, w tym wypadku można ogłosić remis!

Sonda
Czyj strój podoba Ci się bardziej?
Ubierz się jak Agata Duda
Nasi Partnerzy polecają