SPOTKANIE W USA

Agata Duda na spotkaniu z Ołeną Zełenską. W eleganckim kostiumie zadała szyku. Ekspert wprost: "Nasza Agata lśniła jak diament"

2022-09-21 13:55

Agata Duda towarzyszy w podróży do USA mężowi, prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Jednak, jak na pierwszą damę przystało, ma też swoje zadania i zajęcia. Agata Duda ma za sobą spotkanie, w którym udział wzięły pierwsze damy: Ukrainy i Litwy, czyli Ołena Zełenska i Diana Nausėdienė. Nasza prezydentowa wyglądała zjawiskowo! Ekspert od mody, Daniel jacob Dali nie ma wątpliwości. Pokazała się w stylizacji, w której mogłaby wystąpić nawet na okładce Vogue!

Agata Duda w USA. Ma za sobą ważne spotkanie z pierwszymi damami Ukrainy i Litwy: Ołeną Zełenską z Ukrainy i Diana Nausėdienė 

Agata Duda w ostatni poniedziałek (19 września) towarzyszyła mężowi w czasie pogrzebu królowej Elżbiety II. Następnie raz z Andrzejem Dudą udała się do USA, gdzie prezydent bierze udział w debacie generalnej 77. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Pierwsza dama wzięła udział w spotkaniu z innymi prezydentowymi: Ołeną Zełenską z Ukrainy i Diana Nausėdienė z Litwy w ramach Trójkąta Lubelskiego. O czym rozmawiały pierwsze damy? Jak czytamy na stronie prezydenta: - W Nowym Jorku panie rozmawiały o efektach dotychczasowej współpracy i przyszłych projektach, szczególnie w obszarach edukacji ukraińskich dzieci i młodzieży w Polsce i na Litwie, o odbudowie szkół oraz systemu szkolnictwa w Ukrainie. Poruszyły także kwestię szkoleń dla ukraińskich lekarzy i personelu medycznego prowadzonych przez polskich i litewskich specjalistów.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

Agata Duda w USA: Lśniła jak prawdziwy diament

My zaś postanowiliśmy zapytać eksperta od mody, jak ocenia stylizację Agaty Dudy na tle pozostałych pań. Jedno jest pewne, że wszystkie wyglądały bardzo elegancko. Pierwsza dama Polski postawiła na jasny kostium, tak jak Zelenska, trzecia z pań wybrała sukienkę. Zdaniem projektanta Daniela Jacoba Dalego, nasza prezydentowa wypadła rewelacyjnie. Jak ocenił, Agata Duda ma teraz świetny czas, jeśli chodzi o modę:  

Tak pozytywnego roku Agata Duda nie miała jeszcze nigdy! Nasza pierwsza dama spotykał się z damami Ukrainy oraz Litwy i chociaż wszystkie kobiety wyglądały wspaniale, to właśnie nasza Agata lśniła jak prawdziwy diament. Biały garnitur leżał na niej jak farba na obrazach Matejki - idealnie! Cóż za figurę ma nasza Agata! Do tego dobrała czarne obuwie, czarną bluzkę z dość sporym dekoltem oraz małą czarną kopertówkę. Look Agaty Dudy spokojnie mógłby pojawić się na każdej okładce magazynu mody na całym świecie. Widać, że żona prezydenta czuje się obecnie dobrze, bo promiennej z dnia na dzień i jej wszystkie ostatnie pojawienia się publiczne nasuwają jedna myśl: „modnie jak w Vogue”

NIŻEJ ZOBACZYCIE, JAK AGATA DUDA OLŚNIŁA W USA W CZASIE SPOTKANIA W RAMACH TRÓJKĄTA LUBELSKIEGO Z PIERWSZYMI DAMAMI UKRIANY I LITWY. ZDJĘCIA POKAZUJĄ WSZYSTKO, JAK NA DŁONI

Sonda
Jak oceniasz Agatę Dudę w roli pierwsze damy?