Aleksander Kwaśniewski, 2022r.

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Aleksander Kwaśniewski

Zwyczaje polityków

Kwaśniewski pokonał chorobę filipińską? Poszedł do Nergala. Zobacz, co zamówił u barbera

2023-09-08 20:33

Aleksander Kwaśniewski były prezydent poszedł do barbera, a wybrał ten "Barberian Academy & Barber Shop", którego właścicielem jest Adam "Nergal" Darski, lider zespołu Behemoth. W salonie można liczyć na usługi barberów i fryzjerów. Salon oferuje także fachowe porady i kosmetyki do golenia. Klient może liczyć również na szklaneczkę czegoś mocniejszego. Darski postanowił na Instagramie podzielić się relacją z wizyty Kwaśniewskiego.

Prezydent stał się abstynentem?

Darski w swoim lokalu serwuje klientom napoje alkoholowe gratis. I tu pewne zaskoczenie bowiem były prezydent RP nie skusił się na whisky czy rum lecz na wodę niegazowaną - zdradził lider Behemotha. 

"Ja bardzo szanuję prezydenta byłego, jego małżonkę, którą kiedyś miałem zaszczyt poznać i porozmawiać. Niestety, jedyne, co widziałem, to fantastyczne zdjęcia przed i po, bo on naprawdę wygląda świetnie. Po prostu tak powinien wyglądać facet w wieku... 60 lat? Nie wiem, ile ma lat, ale wygląda po prostu za***iście i to jest super. Na koniec dnia jest to mężczyzna, który chce sobie uczesać włosy, zrobić brodę. To jest cały serwis, to jest cały rytuał" - relacjonował Nergal na Instagramie.

Express Biedrzyckiej - Aleksander KWAŚNIEWSKI
Sonda
Kto był lepszym prezydentem?