Co tam robiła?

Manuela z "Big Brothera" wchodzi do polityki. Konferencja na bazarze

2023-03-23 9:02

Manuela Michalak (49 l.) to gwiazda pierwszej edycji "Big Brothera". Będąc w domu Wielkiego Brata dała się poznać jako sympatyczna osoba o bardzo głośnym uśmiechu. Po reality-show wstąpiła nawet do Unii Wolności. Teraz postanowiła wrócić do polityki i pokazała się na konferencji Magdaleny Sroki, prezes Porozumienia.

Po udziale w "Big Brotherze", w którym Manuela Michalak przegrała tylko z Januszem Dzięciołem (+65 l.), imała się różnych zajęć.  Sprzedawała parafarmaceutyki, współprowadziła "Maraton uśmiechu" czy wystąpiła w filmach  Jerzego Gruzy "Gulczas, a jak myślisz..." oraz "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja". W 2002 roku wyszła za mąż za fryzjera Tomasza Jabłońskiego. Ma też salon fryzjerski w Luboniu oraz zaangażowała się w pracę Fundacji Superbohaterowie działającej m.in. na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej. Pracuje również w korporacji i zajmuje się ubezpieczeniami i funduszami inwestycyjnymi na przyszłość.

Manuela Michalak pojawiła się u boku Magdaleny Sroki na jednym z bazarów w w swoim rodzinnym Poznaniu. Prezes Porozumienia mówiła tam o wielkiej drożyźnie i kosmicznych cenach owoców i warzyw.  Jeśli uczestniczka "Big Brothera" będzie chciała kandydować do Sejmu, to nie będzie pierwszym uczestnikiem show TVN, który ubiegał się o mandat poselski. W przeszłości posłami zostali jej koledzy z pierwszej edycji, Janusz Dzięcioł, który należał do Platformy Obywatelskiej oraz Sebastian Florek, który do Sejmu dostał się z listy SLD.

O tym wypadku trudno zapomnieć. Janusz Dzięcioł odszedł za wcześnie. Zginął w pobliżu domu. Tak wygląda grób zwycięzcy "Big Brothera"

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Listen on Spreaker.