Gwiazdor Big Brothera, rolnik spod Olsztyna, ujawnia na kogo zagłosuje! [ZDJĘCIA]

Gwiazda polskiej I edycji Big Brothera. Polski chłop, Sebastian Florek (49 l.) dziennikarzy unika jak ognia. My zaskoczyliśmy go z jak na swoim obejściu stał z widłami w dłoniach i złotym zegarkiem na ręku. Florek już wie, na kogo będzie głosował.

"Duda zaorze rolnictwo"

- Nie wstydzę się tego. Będę głosował na Rafała Trzaskowskiego, bo on popiera odnawialne źródła energii i zapowiedział budowę bio-gazowni. Jako polski chłop uważam, że to nasz chłopski interes, aby prezydentem został Rafał Trzaskowski. Jak będzie rządził Duda to PiS rolnictwo zaorze do reszty – powiedział nam Sebastian Florek, rolnik z Dorotowa koło Olsztyna

Sebastian Florek to nie jest taki typowy rolnik. Zawsze miał swoje zdanie. Po maturze w Olsztynie w 1990 roku nie uciekł z Polski. On postanowił zostać rolnikiem. Aby wiedzieć dużo skończył Akademię Rolniczo-Techniczną. Ma tytuł magistra.

O tym, że Sebastian odbiega od normy, zawsze wiedzieli jego znajomi. O tym jaki jest dowiedziała się cała Polska dzięki I edycji Big Brothera. Odcinki programu były emitowane w porze najlepszej oglądalności. Sebastian Florek co prawda programu nie wygrał, ale zyskał ogromną popularność. Zaprowadziła go ona do sejmu.

Florek był posłem w latach 2001 – 2005. Startował z list SLD. Na koniec kadencji zapisał się do Samoobrony. Po 2005 roku praktycznie nie udziela wywiadów. Dziennikarzy unika jak ognia. Teraz po raz pierwszy od 15 lat postanowił powiedzieć coś o polityce. Florek ma duże gospodarstwo rolne. Prowadzi też pensjonat.

Musztarda wyborcza. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 68

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.