Gwiazdor Big Brothera, rolnik spod Olsztyna, ujawnia na kogo zagłosuje! [ZDJĘCIA]

Gwiazda polskiej I edycji Big Brothera. Polski chłop, Sebastian Florek (49 l.) dziennikarzy unika jak ognia. My zaskoczyliśmy go z jak na swoim obejściu stał z widłami w dłoniach i złotym zegarkiem na ręku. Florek już wie, na kogo będzie głosował.

"Duda zaorze rolnictwo"

- Nie wstydzę się tego. Będę głosował na Rafała Trzaskowskiego, bo on popiera odnawialne źródła energii i zapowiedział budowę bio-gazowni. Jako polski chłop uważam, że to nasz chłopski interes, aby prezydentem został Rafał Trzaskowski. Jak będzie rządził Duda to PiS rolnictwo zaorze do reszty – powiedział nam Sebastian Florek, rolnik z Dorotowa koło Olsztyna

Sebastian Florek to nie jest taki typowy rolnik. Zawsze miał swoje zdanie. Po maturze w Olsztynie w 1990 roku nie uciekł z Polski. On postanowił zostać rolnikiem. Aby wiedzieć dużo skończył Akademię Rolniczo-Techniczną. Ma tytuł magistra.

O tym, że Sebastian odbiega od normy, zawsze wiedzieli jego znajomi. O tym jaki jest dowiedziała się cała Polska dzięki I edycji Big Brothera. Odcinki programu były emitowane w porze najlepszej oglądalności. Sebastian Florek co prawda programu nie wygrał, ale zyskał ogromną popularność. Zaprowadziła go ona do sejmu.

Florek był posłem w latach 2001 – 2005. Startował z list SLD. Na koniec kadencji zapisał się do Samoobrony. Po 2005 roku praktycznie nie udziela wywiadów. Dziennikarzy unika jak ognia. Teraz po raz pierwszy od 15 lat postanowił powiedzieć coś o polityce. Florek ma duże gospodarstwo rolne. Prowadzi też pensjonat.

Musztarda wyborcza. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 68
Sonda
Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?