Marianna Schreiber w wojsku

i

Autor: Marianna Schreiber/Instagram Żona polityka PiS pokazała co je w jednostce

Żona ministra PiS w wojsku

Marianna Schreiber ostro wkurzyła się na znanych Polaków: Nie plujecie już na celebrytkę tylko na mundur

2023-02-23 7:46

Marianna Schreiber od 20 lutego odbywa 28-dniowe szkolenie wojskowe. Żona ministra Łukasza Schreibera pokazuje jak jej się żyje w Jednostce Wojskowej nr 14 przy ul. Żwirki i Wigury 9/13 w Warszawie. Publikuje m.in. swojej jedzenie. Niestety w związku z tym spotyka się z wielkim hejtem. - Zwracam się do wszystkich osób publicznych, które szydzą z tego, że jestem w wojsku - myślę, że jednego dnia byście tutaj nie przeżyli dobrowolnie - pisze Marianna na Twitterze.

Była uczestniczka "Top model" i założycielka partii "Mam Dość 2023" nie wytrzymała i zaapelowała do znanych szyderców, by przestali się nabijać z faktu, że poszła do wojska. - Zwracam się do wszystkich osób publicznych, które szydzą z tego, że jestem w wojsku - myślę, że jednego dnia byście tutaj nie przeżyli dobrowolnie. Co jak co, ale za twittami z kanapy stoją odważni ludzie, których ta odwaga by się skończyła po przekroczeniu bramy koszar - napisała Marianna Schreiber na Twitterze. - Nie plujecie już na celebrytkę tylko na mundur. Być może w sytuacji zagrożenia to właśnie ja będę chronić Was, a nie odwrotnie - zagrzmiała. Wcześniej napisała, że wzięła udział we mszy świętej z okazji Środy Popielcowej. Jak zaznaczyła w kaplicy pojawiło się tylko 15 osób na 110 stacjonujących w jednostce.

Co tak rozsierdziło Mariannę Schreiber?

- A tej pani co poszła do wojska to w zasadzie o co idzie, bo nie łapię? - napisał Tomasz Lis. Żona ministra PiS szybko mu odpowiedziała. - Ta Pani to zapewne żołnierz Wojska Polskiego, który będzie Pana chronił w przypadku zagrożenia - zripostowała. Wówczas odezwał się były rzecznik rządu Jerzego Buzka. - Będzie nas bronić przed wrogiem. Na Instagramie i Tik-toku - napisał Krzysztof Luft.

Marianna Schreiber w wojsku. Ujawniła, co dostała do jedzenia i ile dostaje się pieniędzy za szkolenie

Marianna Schreiber MAM TEGO DOŚĆ z Łukaszem Mejzą

Polska potęgą militarną Europy? Wojskowy ekspert studzi entuzjazm.

Posłuchaj, jak liczna i wyposażona jest obecnie polska armia.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają