TYLKO U NAS

Marta Kaczyńska przyłapana z trzecim mężem i synkiem. To, co miała na nogach, nie przejdzie bez echa! Znawca mody krótko! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-12-05 16:41

Marta Kaczyńska wie, że najważniejszy jest czas spędzony z bliskimi i to na świeżym powietrzu. Dlatego nawet nie zważając na warunki pogodowe Kaczyńska chętnie spaceruje z rodziną. Ostatnio została przyłapana z trzecim mężem i synkiem Stasiem w czasie zimowego spaceru. To, co zwracało uwagę, to buty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska w futrzanych butach. Ekspert od mody nie hamował się przed komentarzem

Marta Kaczyńska oczywiście wie, że nic tak dobrze nie wpływa na odporność, jak przechadzki na świeżym powietrzu. Na spacer z synkiem i mężem prawniczka wybrała się w zimowej aurze. Cała trójka miała na sobie ciepłe ubrania, bo faktycznie jest już coraz chłodniej. Jednak to, co najbardziej zwróciło uwagę, to buty Marty Kaczyńskiej. Dlaczego? Bo całą cholewkę pokrywa ciepłe futerko! Czy takie obuwie to najgorętszy trend tego sezonu? O odpowiedź poprosiliśmy eksperta i stylistę, który dokładnie przeanalizował obuwie bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości: - Sezon zimowy mamy od jakiegoś czasu w naszym kraju, ale Marcie Kaczyńskiej on niestraszny! Bo w końcu jak się dobrze ubierzemy, to nie marzniemy. Bratanica prezesa Kaczyńskiego założyła ostatnio futrzane buty, które połączyła w komplecie z futrzaną czapką. Jest modnie, ciepło i wygodnie. Jak widać Kaczyńska zna się nie tylko na wygodzie, ale i na panujących stylach w tym sezonie - ocenił jasno Daniel Jacob Dali. 

Synek Kaczyńskiej do ekskluzywnego przedszkola

Paparazzi zauważyli też, że synek Kaczyńskiej chodzi do luksusowego przedszkola, w którym tanio nie jest. Czesne wynosi tam 800 zł, a opłata rekrutacyjna z gwarancją miejsca to zaś 500 zł. No ale wiadomo, nie można oszczędzać na edukacji dzieci, a najlepiej zacząć ją wspierać na wczesnym etapie życia dziecka. Jak widać, Marcie Kaczyńskiej nie trzeba tego mówić, bo sama wie, jak nauka i edukacja jest ważna. 

Sprawdź, którą pierwszą damą jesteś!

Pytanie 1 z 10
Jak opiszesz swój styl?
Mirosław Oczkoś: "Jesteśmy przedmurzem chrześcijaństwa, tylko nie po tej stronie muru, jak nam się wydaje " [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany