Minister Michał Wójcik nagrał płytę

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS

Zaskakująca propozycja wiceszefa SP

Michał Wójcik rzucił muzyczne wyzwanie. Jeśli opozycja zrobi koncert, zaśpiewa za darmo

2022-12-27 11:25

Zaskakująca deklaracja bliskiego współpracownika Zbigniewa Ziobry (52 l.)! Wiceminister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Michał Wójcik, złożył propozycję posłom opozycji, która nie ma nic wspólnego z polityką i już poniosła się w świat. Jak zapowiedział doświadczony w wokalnych występach Wójcik (51 l.), zaśpiewa za darmo na koncercie opozycji.

Wokalne popisy wiceministra z Solidarnej Polski

Michał Wójcik był gościem Polsatu we wtorek w programie "Graffiti", gdzie dopytywany był przez prowadzącego w kwestii swojego talentu wokalnego. Przed świętami Bożego Narodzenia do internetu trafiły bowiem piosenki świąteczne w aranżacji polityka. Wiary autorstwu ziobrysty nie mogli dać zarówno Krzysztof Bosak (40 l.), jak i Paulina Hennig-Kloska (45 l.). Wójcik zwrócił się do nich.

- Pan Bosak powiedział, że nie ma dowodu, że zaśpiewał to Wójcik. Tak samo nie ma dowodu na to, że Elvis Presley umarł. Ja proponuję panu Bosakowi i pani Hennig-Klosce, zorganizujmy koncert. Jeżeli oni zorganizują, ja przyjeżdżam, śpiewam za darmo, pieniądze przeznaczamy na dzieci. To ja byłem - podkreślił wiceminister.

Michał Wójcik ma już koncerty za sobą. Grał z big-bandem Zbigniewa Wodeckiego

Polityk chętnie mówi o swoich doświadczeniach wokalnych. Jak ujawnił, ma już na koncie występy charytatywne. Jeden z nich wykonywał zresztą z big-bandem, w którym grał również Zbigniew Wodecki (67+ l.). - Ja już koncertowałem. Był taki moment, w którym miałem okazję koncertowania z big-bandem, z którym zresztą występował swego czasu Zbigniew Wodecki, Kiliański. Graliśmy charytatywnie, ja już takie kroki stawiałem - przyznał Wójcik.

Koncerty, występy obok sław i charytatywne śpiewanie - Michał Wójcik już to ograł. Jednak najlepiej czuje się w... karczmach piwnych. - Najlepiej mi się śpiewa zawsze na karczmach piwnych na Śląsku. Tradycja jest taka, że górnicy się spotykają, w obecności ponad tysiąca osób miałem okazję już śpiewać i to było naprawdę fajne - wyznał na antenie "Polsatu" Wójcik.

- Politycy muszą mieć jakieś pasje, odskocznie, taka jest akurat moja - podsumował polityk Solidarnej Polski.

Poniżej galeria dotycząca płyty, jaką nagrał Michał Wójcik

Sonda
Jak oceniasz działalność polityczną ministra Michała Wójcika?
Andrzej Duda na zakupach świątecznych na Nowym Kleparzu
Nasi Partnerzy polecają