Monika Miller

i

Autor: AKPA

Co za widok!

Monika Miller w króciutkiej mini na śniegu! Strój tylko dla odważnych

2023-12-11 9:45

Monika Miller słynie ze swojego nieprzeciętnego stylu. Artystka dumnie prezentuje swoje tatuaże, a do tego nieraz wybiera odważne stroje. Ostatnio zaś postanowiła zaprezentować swoją stylizację na zimowe dni. Nie można oderwać wzroku od jej nóg!

Monika Miller wiele razy udowadniała, że nie przejmuje się krytyką i pozostaje wierna swojemu stylowi. Co jakiś czas w mediach społecznościowych zachwyca swoimi pomysłami na mocny makijaż czy oryginalne stroje. Tym razem pokazała się w stylizacji na zimę.

Wnuczka byłego premiera Leszka Millera postawiła na czarny płaszcz do połowy łydki, długi biały szal z frędzlami i czarną torebkę. Całość uzupełniły duże okulary przeciwsłoneczne oraz botki na obcasie. Największą uwagę zwracają jednak nogi artystki.

Pod płaszczem Monika Miller miała tylko mini sukienkę i cienkie rajstopy! Trzeba przyznać, że dzięki temu świetnie wyekspnowała swoje tatuaże na łydkach, jednak widząc ją na ośnieżonym osiedlu można dostać ciarek. Na pewno nie każda kobieta czułaby się komfortowo z tak odsłoniętymi nogami w zimie. To propozycja dla odważnych pań, które zimna się nie boją!

Trzeba przyznać, że Monika Miller prezentowała się znakomicie i z pewnością trudno oderwać od niej wzrok. Przypomniała wręcz modelkę z żurnala. Internauci byli zachwyceni. „Ślicznie wyglądasz”; „Piękna księżniczka”; „Cudowności z Ciebie, Moniko!”; „Coraz piękniejsza jak aniołek i księżniczka, i jak królowa śnieżka”; „Zimowa dama” – czytamy w komentarzach.

Quiz. Ci aktorzy, piosenkarze i sportowcy byli posłami. Pamiętasz, kto zasiadał w Sejmie?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Piotr "Liroy" Marzec był posłem?
Wieczorny Express Marek Budzisz
Nasi Partnerzy polecają