Monika Miller

i

Autor: AKPA

Fani będą zaskoczeni

Monika Miller W uwielbianym programie TVN? Dostała propozycję

2023-07-07 13:03

Monika Miller przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie. Za sobą ma występ w „Tańcu z gwiazdami”, a na co dzień pracuje na planie serialu „Gliniarze”. Artystka zdradziła także, z dostała propozycję występu w uwielbianym programie TVN. Już podjęła decyzję.

Monika Miller może pochwalić się wieloma talentami: nie tylko maluje obrazy, robi sobie wymagające makijaże, ale także śpiewa i występuje w serialu, gdzie wciela się w rolę policyjnej hakerki. Fani mogli ją także obserwować w kilku programach telewizyjnych, jak „Taniec z gwiazdami”, „Warrior Ninja” czy „Celebs go dating”. Jak widać, wnuczka byłego premiera Leszka Millera ma spore doświadczenie w występowaniu przed kamerą, a ich obecność na pewno jej nie peszy.

Nic dziwnego, że dostała propozycję udziału w kolejnym programie! Monika Miller zdradziła to na InstaStory, gdzie odpowiadała na pytania od internautów. Została zapytana o udział w uwielbianym przez widzów TVN programie „Azja Express”, gdzie celebryci w towarzystwie wybranej przez siebie bliskiej osoby przemierzają azjatyckie kraje i wykonują różne zadania. Jak się okazało, propozycja miała paść, ale artystka odmówiła.

To na pewno wielka strata dla wszystkich fanów, którzy chętnie zobaczyliby, jak Monika Miller radzi sobie w trudnych sytuacjach. Niestety, nie będą mogli się o tym przekonać przynajmniej na razie.

QUIZ: Poznaj polityka po 3 słowach. Ten quiz to pestka!

Pytanie 1 z 10
Którego polityka opisują słowa: wąsy, bigos, szogun
Express Biedrzyckiej - Jakub MAJMUREK, Eliza OLCZYK RUNDA 1
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany