Monika Olejnik

i

Autor: AKPA

Co za widok!

Monika Olejnik pluska się w morzu jak syrena! Założyła kostium tylko dla odważnych

2023-08-02 7:56

Monika Olejnik postanowiła nieco odpocząć od maglowania polityków w „Kropce nad i” i udała się na urlop. Na swoim Instagramie chwali się ujęciami z malowniczej Korsyki. Trzeba przyznać, że dziennikarka czerpała z wyjazdu całymi garściami! W morzu pluskała się jak syrenka.

Monika Olejnik słynie nie tylko ze swojego ciętego języka, którym rozmawia z politykami wszystkich frakcji w „Kropce nad i”, ale także ze swojego nietuzinkowego stylu. Dziennikarka wielokrotnie pokazywała się w kreacjach, na które nie każda kobieta mogłaby się zdecydować: żywe kolory czy nietypowe kroje to dla niej codzienność. Szczególną uwagę zaś zazwyczaj zwracają jej buty.

Nie inaczej jest na plaży! Nawet tam Monika Olejnik lubi odrobinę ekstrawagancji. W materiałach z Korsyki widać, że gospodyni „Kropki nad i” pluska się w morzu, stojąc w wodzie po pas. Z długimi, mokrymi blond włosami wyglądała jak syrena!

Dziennikarka postawiła na jednoczęściowy kostium kąpielowy w lamparcie cętki z długim dekoltem. Trzeba przyznać, że to wzór tylko dla odważnych! Zazwyczaj zwierzęce wzory wymagają dużej pewności siebie, bowiem zwracają uwagę z daleka. Tej nie brakuje Monice Olejnik! Zawsze wie, jak zwrócić na siebie uwagę.

Sonda
Idealny urlop to:
Wieczorny Express - Dariusz Joński
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany