Monika Olejnik

i

Autor: AKPA

odważnie

Monika Olejnik w przezroczystej sukience. Dokładnie widać wszystko, co miała pod spodem

2023-06-21 20:05

Monika Olejnik słynie nie tylko z ciętego języka i tego, że potrafi w programie "Kropka nad i" maglować polityków, ale też z tego, że lubi bawić się modą. Dziennikarka mimo że jest już babcią, ma bardzo młodzieżowy styl. Ostatnio pokazała zdjęcie, na którym pozuje w przezroczystej sukni! Widać wiele.

Monika Olejnik uwielbia bawić się modą. Patrzą na jej styl trzeba przyznać, że zdecydowanie nie lubi nudy. Zwykłe sukienki czy garnitury to nie jej bajka. Olejnik stawia na oryginalność. Szczególnie na koncie na Instagramie dziennikarka prezentuje swoje stylizacje. Ostatnio można było zobaczyć zdjęcie, którym Olejnik promowała swój wywiad z Mariuszem Trelińskim, znanym  reżyserem operowym, filmowym i teatralnym. Rozmowa dotyczyła kariery Trelińskiego: -  Muzyka zawsze była kluczem do moich filmów. Układałem sobie coś, co nazywałem sercem filmu, pewnego rodzaju rytm, który powodował, że układały mi się ujęcia, kolory wedle ścieżki muzycznej. To, o co chodzi w reżyserii operowej, to żeby widzieć muzykę - opowiadał reżyser w programie Olejnik.

Olejnik pokazała zbyt dużo? Prześwitująca sukienka odsłoniła wszystko!

Monika Olejnik zaszalała, bo do  fotografii zapozowała w mocno prześwitującej kreacji! Długa suknia w kolorze szafirowym opięła zgrabną sylwetę gwiazdy dziennikarstwa. Prze to jednak, że była wykonana z przezroczystego materiału pokazała to, co Olejnik miała pod spodem. Trzeba przyznać, że to zdjęcie Moniki Olejnik jest bardzo odważne. Niby suknia długa i pod samą szyję, ale jednak odkrywająca dosłownie wszystko. 

NIŻEJ ZNAJDZIECIE INNE STYLIZACJE MONIKI OLEJNIK

Olejnik pokazała zbyt dużo? Prześwitująca sukienka odsłoniła wszystko!

i

Autor: SE