Monika Olejnik

i

Autor: Podlewski/AKPA Monika Olejnik wygrała proces z TVP

WAKACJE GWIAZDY

Monika Olejnik widzi zmarłych kolegów podróżując. Szczere wyznanie

2022-08-04 10:14

Monika Olejnik kocha podróżować. To jedna z jej największych pasji zaraz po dziennikarstwie. Jej ulubione miejsca do zwiedzania to ujmując kolokwialnie "ciepłe kraje", czyli m.in. Włochy, Francja czy Hiszpania. Za pośrednictwem swojego Instagrama podzieliła się swoimi uczuciami i tym, czego doświadcza. Jak wspomina, widzi swoich kolegów, których już z nami nie ma.

Monika Olejnik tęskni za zmarłymi kolegami

Prowadząca "Kropkę nad i" opublikowała wpis z malowniczego Sant'Antonino, razem z pięknym wideo. W tym właśnie miejscu naszła ją refleksja oraz swojego rodzaju tęsknota za tymi, których już z nami nie ma. Widać podróże Olejnik traktuje nie tylko jako półśrodek do nowych wrażeń i doświadczeń, ale także do rozmyślania nad sensem bycia i życia. "Sant'Antonino - być tu, gdzie byli Oni. Ulubione miejsce Wojtka Pszoniaka. Kiedyś spędzili tutaj fantastyczne wakacje z uwielbianym, również we Francji poetą Adamem Zagajewskim. Wracam z Korsyki do Italii i widzę Modiglianiego" - wspomina we wpisie Monika Olejnik.

Kim byli zmarli, których wspomina dziennikarka?

Wojtek Pszoniak zmarł  19 października 2020 roku i był wybitnym aktorem teatralnym i filmowym. Adam Zagajewski był poetą, prozaikiem, eseistą, krytykiem, tłumaczem i laureat wielu prestiżowych nagród literackich, zm. 21 marca 2021 roku. Amedeo Modigliani to słynny i wybitny malarz, rysownik i rzeźbiarz o korzeniach żydowskich zm. 24 stycznia 1920 roku. 

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Sonda
Czy Monika Olejnik jest dobrą dziennikarką?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki