Premier Mateusz Morawiecki

i

Autor: Art Service/ Super Express Premier Mateusz Morawiecki

Wypad do kina

Morawiecki zabrał synów na film. "Męski wypad"

2023-07-21 10:14

Mateusz Morawiecki postanowił zrobić sobie męski wieczór i zabrał swoich dwóch synów Jeremiasza i Ignacego do kina. Premier i synowie wybrali się na film o nowych przygodach Indiany Jonesa. Jak widać na zdjęciu, które trafiło do sieci, cała trójka była zadowolona ze wspólnego wieczoru.

Do kin wszedł niedawno nowy film o przygodach Indiany Jonesa, czyli "Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia". Seanse cieszą się dużą popularnością wszystkich fanów serii o przygodach archeologa. Nowy film postanowił też obejrzeć premier Mateusz Morawiecki. Nie poszedł jednak sam, ale zabrał ze sobą swoich synów: starszego, dorosłego już Jeremiasza i młodszego, nastoletniego Ignacego. - Męski wypad na Indiana Jones. :) - napisał premier Morawiecki w opisie zdjęcia z synami, które trafiło do sieci. 

Przypomnijmy, że Morawiecki wraz z żoną Iwoną Morawiecką mają czworo dzieci. Najstarsza córka pary sama jest już mężatką. Ślub Oli Morawieckiej i jej ukochanego Dariusza odbył się w połowie czerwca. Ślub był wręcz bajeczny, a pannę młodą do ołtarza prowadził jej dumny tata. Drugim dzieckiem Morawieckich jest właśnie Jeremiasz, a najmłodsze dzieci to Ignacy i Magda. 

NIŻEJ MOŻNA ZNALEŹĆ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU CÓRKI PREMIERA