Monika Miller

i

Autor: instagram

Kto by się spodziewał?

Niesamowite, jak Monika Miller poznała swojego partnera. Miał szczęście

2023-03-16 8:52

Monika Miller może pochwalić się dużym gronem fanów, którzy doceniają nie tylko jej twórczość, ale też podejście do życia. Wnuczka Leszka Millera przeszła wiele trudnych chwil, do tego walczy z nieuleczalną chorobą, a mimo to pozostaje uśmiechniętą i serdeczną osobą. Obecnie jest w szczęśliwym związku, który zaczął się w nietypowy sposób.

Monika Miller zakochała się z wzajemnością w Pavle Moskolenko, producencie muzycznym z Ukrainy. Choć mężczyzna przebywa w Polsce od 10 lat, nie wiedział, że wnuczka Leszka Millera jest w naszym kraju tak popularna. Jak wyznali w „Dzień dobry TVN”, wrócił na nią uwagę na Instagramie, gdzie zauważył, że mają wspólnych znajomych i postanowił napisać. Trzeba przyznać, że Pavlo miał wiele szczęścia! Skrzynka odbiorcza Moniki Miller zapewne pełna jest wszelkich wiadomości, a mimo to wypatrzyła jego wiadomość i odpisała.

Co ciekawe, w pierwszej chwili Monika Miller nie wiedziała, czy chce się spotykać z Pavlem. Choć uważała go za atrakcyjnego, obawiała się, że jest dla niej zbyt poważny. W końcu jednak zgodziła się na wspólne wyjście. Czekała ją spora niespodzianka. - Pierwsza randka była w salonie spa, na basenie. Bardzo się zdziwiłam. Jeszcze pomyślałam, że chce zobaczyć, jak wyglądam bez makijażu – wspominała w „Dzień dobry TVN”.

Trzeba przyznać, że para zaliczyła dość nietypowy początek znajomości i mieli wiele szczęścia. Ostatecznie między dwojgiem zaiskrzyło i od jakiegoś czasu tworzą szczęśliwą parę!

W naszej galerii poniżej zobaczysz przystojnego chłopaka Moniki Miller.

Sonda
Czy obserwujesz na Instagramie Monikę Miller?
Express Biedrzyckiej - Jacek ROSTOWSKI
Nasi Partnerzy polecają