Dlaczego?!

Ola Kwaśniewska miała innego narzeczonego! To był totalny szok

2023-03-18 12:38

Ola Kwaśniewska już od prawie 11 lat jest żoną utalentowanego wokalisty Kuby Badacha. Mało kto pamięta, że prezydentówna wcześniej miała innego narzeczonego - Wojciecha Szuchnickiego, wybitnego sportowca, legendę polskiego floretu. Gdy córka Aleksandra Kwaśniewskiego była już zaręczona z Szuchnickim, nagle się z nim rozstała. To był totalny szok dla Polaków śledzących życie Oli Kwaśniewskiej. Co się stało?

Jolanta Kwaśniewska chwaliła niedoszłego zięcia

Mieli być razem do końca życia, a nawet nie zdążyli wziąć ślubu. Wydawało się, że Ola Kwaśniewska i Wojciech Szuchnicki są sobie pisani. O swoim niedoszłym zięciu z sympatią wyrażała się Jolanta Kwaśniewska. - Lubię go, bo jest inżynierem i ma takie inne myślenie - stwierdziła w jednym z wywiadów. Była pierwsza dama z perspektywy czasu chyba nie żałuje, że to Kuba Badach, a nie Wojciech Szuchnicki ostatecznie został mężem jej jedynej córki. - Kocham Kubusia. Jest fantastycznym człowiekiem. Jest moim fajnym synkiem. Bardzo się cieszę, że taką fajną parę z Olą stworzyli, bardzo ich kochamy i bardzo się cieszymy, jak chcą z nami chwilkę pobyć, bo to jest fajne - wyznała Jolanta Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska i Wojciech Szuchnicki. Dlaczego się rozstali?

Plotkowano, że przyczyną rozstania Oli Kwaśniewskiej i Wojciecha Szuchnickiego było inne spojrzenie na wspólną przyszłość. - Wojtek wciąż mówił o ślubie i dzieciach, Olka po prostu się przestraszyła - tak w rozmowie z "Faktem" miał anonimowo powiedzieć jeden ze znajomych pary. - Rozstali się w przyjaźni, ale nie sądzę, by jeszcze do siebie wrócili - dodał. Ola Kwaśniewska nie tylko nie wróciła do florecisty, lecz także wzięła ślub z innym. 22 grudnia 2012 roku powiedziała "tak" Kubie Badachowi. Czas pokazał, że była to najlepsza możliwa decyzja.

Zobacz w naszej galerii zdjęcia Oli Kwaśniewskiej z Wojciechem Szuchnickim. Piękna z nich była para

Aleksandra Kwaśniewska ucieka sprzed kamery na myśl o rozmowie na temat wywiadu z Hakielem