WCZEŚNIEJ O TYM NIE MÓWIŁA

Ola Kwaśniewska zdobyła się na szczerość: "Miałam okropny kryzys". Chodziło o pracę nad tekstami do piosenek męża

2022-08-14 4:51

Ola Kwaśniewska jako córka byłej pary prezydenckiej zwraca uwagę mediów. Wiele osób chce wiedzieć, co się dzieje u Kwaśniewskiej. Wiadomo, że Ola Kwaśniewska jest jedną ze współprowadzących program "Miasto kobiet", ale też pomaga mężowi Kubie Badachowi w pracy i pisze teksty do jego utworów. Niedawno przyznała, że miała w związku z tym kryzys! Poznajcie szczegóły.

Aleksandra Kwaśniewska była nastolatką, gdy jej tata Aleksander Kwaśniewski został po raz pierwszy prezydentem Polski. Przez lata para prezydencka starała się raczej ukrywać córkę przed światem, a o Oli Kwaśniewskiej Polacy wiedzieli niewiele. Gdy Kwaśniewska dorosła zaczęła częściej pojawia się jako bohaterka mediów, które śledziły każdy jej krok. Głośno było o niej też wtedy, gdy brała udział w "Tańcu z gwiazdami" . Tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem i dotarła do finału trzeciej edycji show, zajęła drugie miejsce. - Ja teraz ciągle pracuję w mediach, nie wiem, czy bym wpadła na taki pomysł, gdyby nie "Taniec z Gwiazdami". Nie żałuję udziału jako takiego, ale na pewno nie miałam pojęcia, w co się pakuję: ani fizycznie, ani emocjonalnie. Nie potrafiłam sobie wyobrazić, z czym to się je - wspominała po latach w rozmowie z Żurnalistą. 

Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: Prezydent powinien łączyć, a Duda wyklucza

Kim jest Ola Kwaśniewska? 

Kwaśniewska skończyła psychologię, a pracowała jako dziennikarka. Prowadziła nawet program wspólnie z mamą Jolantą Kwaśniewską na antenie Polsat Cafe. Potem jej droga z telewizją się rozeszła, ale niedawno Ola znów zaczęła pojawiać się na ekranie, jak współprowadząca program "Miasto kobiet" na antenie TVN Style, w którym to programie poruszane są bardzo ciekawe, trudne i aktualne tematy, takie jak np. rodzicielstwo. Jest też zaangażowana w tworzeniu tekstów do piosenek komponowanych przez swojego męża Kubę Badach, za co nawet została nagrodzona.

W GALERII ZDJĘĆ POZNASZ, JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA MAŁŻEŃSTWO ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA. POD GALERIĄ ZDJĘĆ - DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU!

Ola Kwaśniewska szczerze o kryzysie przy pracy nad tekstami piosenek

Niedawno w wywiadzie dla Party, Kwaśniewska została zapytana o komplementy od męża, a przy okazji wspomniano właśnie o jej twórczości i pisaniu przez nią tekstów. Ola Kwaśniewska przyznała, że jest tekściarką "na dorobku":- Ja jestem nadal tekściarką na dorobku. Są oczywiście teksty, z których jestem zadowolona – z niektórych nawet bardzo – i miło mi szalenie, że się podobają innym, ale ciągle nie ma we mnie pewności, że następnym razem znów się uda - wyznała.

Jak dodała Kwaśniewska, jednak nie zawsze jest kolorowo, a nawet w związku z tekstami miała wręcz kryzys: - Ostatnio męczyłam się z nową piosenką. Miałam okropny kryzys. Obiecałam sobie, że jeśli podczas spaceru z Lulą niczego nie wymyślę, to wracam do domu i mówię Kubie, że się skończyłam.

Sonda
Kogo bardziej przypomina Aleksandra Kwaśniewska?