Niewiarygodne

Oto politycy, którzy boją się przyjść do programu Moniki Olejnik "Kropka nad i". Dziennikarka wszystko wygadała! O rany, wielkie nazwiska

2023-08-24 12:08

Moniki Olejnik jest gospodynią programu "Kropka nad i", który można oglądać na antenie TVN24. Do dziennikarki przychodzą jako goście głównie politycy, ale okazuje się, że są tacy, którzy za nic w świecie do Olejnik nie przyjdą. Zdaniem gwiazdy nie dlatego, że nie chcą, ale dlatego, że... się boją. Monika Olejnik podała konkretne nazwiska.

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Chociaż mało kto wie, że tuż po szkole średniej wybrała inną drogę niż dziennikarstwo i z wykształcenia jest zootechnikiem. Jednak to media i dziennikarstwo okazało się jej powołaniem. Olejnik w medialnym świecie jest od lat, pracowała w TVP i innych mediach. Ostatnie lata Monika Olejnik prowadzi program "Kropka nad i", do którego zaprasza najbardziej znanych polityków. Jednak z łatwością można odszukać polityków z pierwszych stron gazet, którzy nie pojawiają się w programie Olejnik. Dlaczego tak się dzieje? Dziennikarka o wszystkim opowiedziała w rozmowie z Plotkiem. - Uważam, że TVN jest fantastyczną stacją. TVN24 jesteśmy wolnymi mediami, jesteśmy krytyczni wobec wszystkich - i rządzących, i opozycji. I zawsze tacy byliśmy. Nigdy nie dawaliśmy forów politykom. Jesteśmy obiektywni, a ta telewizja, którą pan wymienił, każdy wie, jaka jest - przyznała Olenik zapytana o to, jak ocenia kondycję mediów w Polsce.

Monika Olejnik wprost o politykach PiS. Powiedziała, kto nie przychodzi do jej programu i dlaczego

Po czym na pytanie, czy są politycy Prawa i Sprawiedliwości, których zaprasza, ale którzy z tego zaproszenia nie korzystają po czym podała konkretne nazwiska najbardziej znanych osób: - Mogę panu wymienić: Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Zbigniew Ziobro i dużo, dużo, dużo, wielu... pan Czarnek, boją się do mnie przychodzić - stwierdziła wprost gwiazda mediów.

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany