Pacjenci SOR w Szpitalu Południowym: „Patologia!” „Pomylili moją rękę z łydką!”

Cała Polska aż huczy od jednej z największych afer w służbie zdrowia. W centrum skandalu znalazł się Warszawski Szpital Południowy. Według ustaleń kanału Zero.pl mogło tam dochodzić do poważnych nieprawidłowości. Były koordynator SOR-u i były radny Koalicji Obywatelskiej, 28-letni Dawid Kacprzyk miał zarabiać aż 1,6 mln złotych rocznie! Na SOR miała też działać specjalna ścieżka dla VIP-ów, którzy mieli być obsługiwani szybciej niż pozostali pacjenci. Adam Feder pojechał tam z mikrofonem i kamerą. Historie, które usłyszał od pacjentów, mogą zmrozić krew w żyłach.

Zirytowana pacjentka, starsza kobieta w kapeluszu i masce medycznej pod brodą, opowiada reporterowi o patologii w Szpitalu Południowym. Jej gestykulacja i wyraz twarzy podkreślają frustrację wynikającą z pomyłki medycznej, o której przeczytasz więcej na naszym portalu.
Autor: Super Express/ Youtube Pacjenci SOR w Szpitalu Południowym: „Patologia!” „Pomylili moją rękę z łydką!”

„Wszystko we mnie się przewraca. Czuję straszny niesmak. Niesmak to jest mało!”, denerwował się pacjent. „Bagno! Dla nas zwykłych ludzi to jest poniżające!”, dodał kolejny. „Taki szpital jak ten, to nie ma na świecie takiego”, przekonywał pacjent, który nie ma żadnych zastrzeżeń i nie widzi powodów do robienia „afery”. „Jeśli chodzi samą rejestrację, to jest super, nie ma żadnego problemu. Natomiast jeżeli chodzi o SOR, to mieli straszny pie****nik. Jak mi wpadła ręka do wanny, to mi napisano, że mam uszkodzoną prawą łydkę. Więc jeśli ten pan młody doktor milioner tak to nadzorował, to ja mu życzę, żeby jemu też tak wszystko oznaczali, kiedy mu się coś przytrafi”, relacjonowała zdenerwowana emerytka swoją wizytę na SOR. Posłuchajcie co mówią pacjenci, których Adam Feder spotkał przed Szpitalem Południowym w Warszawie.

PACJENCI SOR W SZPITALU POŁUDNIOWYM. PATOLOGIA! POMYLILI MOJĄ RĘKĘ Z ŁYDKĄ! - KOMENTERY

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki