Patryk Jaki Sławomir Peszko

i

Autor: Paweł Dąbrowski, Piotr Grzybowski/ Super Express

Czy tak wypada?

Patryk Jaki zadrwił z polskiego piłkarza! "Dno pisowskiego humoru", "Haha"

2022-12-02 19:03

Patryk Jaki to zapalony kibic piłkarski. Europoseł Solidarnej Polski nie boi się prosto z mostu komentować poczynań naszych piłkarzy podczas mundialu. Na Facebooku Patryk Jaki pozwala sobie nawet na niezbyt wyszukane żarty, które nie wszystkim przypadają do gustu. Tym razem Patryk Jaki zadrwił ze znanego polskiego piłkarza - Sławomira Peszki. Część internautów była oburzona grafiką, którą były wiceminister sprawiedliwości udostępnił na Facebooku.

Patryk Jaki śledzi poczynania Polski na mundialu. Nie boi się mocnych opinii

Patryk Jaki z przytupem zaczął mundial w Katarze. Po fatalnej postawie Polaków w meczu z Meksykiem europoseł wpadł w furię i domagał się radykalnych zmian. - Nie chodzi nawet o wynik. Nie naliczyłem nawet jednej składnej akcji. Tylko laga i laga. To antypiłka. Polskę stać na więcej. Wszystko trzeba zmienić, aby ten turniej nie skończył się jak zwykle - komentował rozsierdzony Patryk Jaki, który w programie "Politycy od kuchni" demonstrował swoje piłkarskie umiejętności. Po awansie Polaków do 1/8 mundialu polityk niby się cieszył, ale przytomnie stwierdził, że chce, żeby "Polska grała w piłkę". - Polska mająca najlepszego napastnika na świecie, jednego z najlepszych pomocników w Europie, świetnego bramkarza, bocznych obrońców i skrzydłowych grających w najlepszych ligach, gdyby grała w piłkę z Meksykiem i Argentyną w 1/8 miałaby… Australię. Teraz mamy lepszą od Argentyny Francję - ocenił gorzko. 

Patryk Jaki szydzi ze Sławomira Peszki

Pozostając w klimacie piłkarskim, Patryk Jaki udostępnił w mediach społecznościowych grafikę ze znanym z zamiłowania do mocnych trunków Sławomirem Peszką, która najpewniej miała sugerować, że były reprezentant Polski jest pod wpływem alkoholu. Część użytkowników Facebooka była rozbawiona żartem. "Haha", "Biorę" - pisali internauci. Spora część obserwatorów profilu Patryka Jakiego nie kryła jednak zniesmaczenia. Dno pisowskiego humoru - ocenił jeden z użytkowników Facebooka. "To było słabe", "Nie wypada Panu" - komentowali inni internauci. A Wy co myslicie o żarcie europosła? 

Politycy od kuchni - Patryk Jaki 2022

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki