Szczera rozmowa tylko w SE

Paweł Kukiz jest poważnie chory! Musi używać sprzętu. Na co choruje lider ruchu Kukiz'15?

Paweł Kukiz walczy o swoją pozycję w polskiej polityce. Obecnie ważą się losy tego, czy były lider zespołu Piersi będzie wspierał PiS i Zjednoczoną Prawicę w sejmowych głosowaniach. Mało kto jednak wie, że Paweł Kukiz jest poważnie chory. Ta przypadłość utrudnia mu funkcjonowanie, choć - jak sam mówi z dużą dozą humoru - przydaje się w pożyciu małżeńskim. Na co dzień lider ruchu Kukiz'15 musi używać sprzętu. Na co choruje Paweł Kukiz? Tylko u nas, w programie "Politycy od kuchni", szczerze opowiada on o swojej chorobie.

Na co choruje Paweł Kukiz? Lider ruchu Kukiz'15 mówi o pożyciu małżeńskim

Paweł Kukiz cierpi na niedosłuch na jedno ucho. Wszystko przez jego zawód. Piękna kariera muzyczna niestety mocno odbiła się na jego słuchu. Na szczęście dzięki specjalnemu aparatowi słuchowemu jest w stanie słyszeć, co ludzie do niego mówią. Problemy zaczynają się w momencie, gdy przestaje działać bateria. Taka sytuacja - według Kukiza - miała miejsce podczas słynnej reasumpcji głosowania w sprawie Lex TVN. Do swojej choroby poseł pochodzi jednak z pewnym dystansem. - Ta przypadłość, ten niedosłuch, przydaje się w pożyciu małżeńskim. Człowiek jest znacznie łatwiejszy, nie wszystko możesz słyszeć, a nawet jak słyszysz, to wybiórczo. Słyszysz: "idź na obiad", a już "wyrzuć śmieci" nie bardzo - śmieje sie Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz w programie "Politycy od kuchni"

Lider ruchu Kukiz'15 był gościem programu "Politycy od kuchni". Poseł pokazał dziennikarzom "Super Expressu", jak mieszka w swoim pokoju w hotelu poselskim. W mocnej rozmowie z Piotrem Lekszyckim i Kamilem Szewczykiem Paweł Kukiz poruszył wiele ciekawych i kontrowersyjnych tematów. Opowiadał m.in. o swojej złości na pogrzebie Janusza Sanockiego, dawnego kolegi z klubu parlamentarnego. Wspominał także o tym, że niemal zupełnie rzucił alkohol i całkowicie przestał palić papierosy. Nie puścił dymka już od czterech lat! Poseł w trakcie programu ocenił także naszych celebrytów - szczególnie mocno oberwało się Januszowi Panasewiczowi, który nazwany został przez Pawła Kukiza... "bolszewikiem". Poniżej prezentujemy cały odcinek "Polityków od kuchni" z Pawłem Kukizem. 

Politycy od Kuchni - Paweł Kukiz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany