Tak się zmieniał Paweł Kukiz

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Mocne słowa

Paweł Kukiz w końcu nie wytrzymał! Poniosły go nerwy, tak wulgarny dawno nie był

2023-09-04 11:58

Od kiedy Paweł Kukiz został ogłoszony „jedynką” na liście wyborczej PiS-u, mierzy się z wieloma krytycznymi komentarzami, które zarzucają mu między innymi hipokryzję. W końcu polityk nie wytrzymał! Ewidentnie puściły mu nerwy i odpowiedział w wyjątkowo wulgarny sposób za nieprzychylne słowa.

Paweł Kukiz został ogłoszony „jedynką” PiS-u w Opolu. Od tego czasu w sieci można znaleźć wiele negatywnych komentarzy pod jego adresem, razem w fragmentem wideo z wypowiedzią polityka, na której zarzeka się, że nie będzie współpracował z partią Jarosława Kaczyńskiego. Inni wspominają jego inną wypowiedź sprzed lat: „Jak zostanę politykiem, to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato”.

Do tej wypowiedzi nawiązał jeden z internautów w serwisie Twitter. „Gdzie można spełnić przedwyborczą obietnicę i napluć ci w twarz?” – pyta. Paweł Kukiz odpowiedział. „Podaj nazwisko, adres – spotkamy się” – napisał.

„Paweł! Pytam się ciebie po raz n-ty! Gdzie i kiedy mogę ciebie spotkać, by powiedzieć tobie prosto w twarz, że jesteś szmatą oraz napluć ci w ryj? W końcu taką możliwość obiecałeś. Gdzie i kiedy?” – napisał kolejny. „Podaj swoje namiary i przyjdę” – stwierdził polityk.

W końcu jednak jeden z komentarzy nie na żarty wyprowadził Pawła Kukiza z równowagi. Jeden z internautów napisał, że zespół Piersi, do którego polityk niegdyś należał, nagrał swój największy hit już po tym, jak Paweł Kukiz z niego odszedł. „Następnym razem zanim coś publicznie skomentujesz, przygotuj się do tego. Może unikniesz kompromitacji. Choć nie jestem tego pewien” – dodał internauta i dodał także definicję słowa „hit”.

- No to jak, Ryszard? Mogę cię wyj***, miłośniku disco polo? – zapytał w odpowiedzi Paweł Kukiz.

Jak widać, w końcu miarka się przebrała i polityk nieco stracił panowanie nad sobą w dyskusji z internautą.

Quiz. Ci aktorzy, piosenkarze i sportowcy byli posłami. Pamiętasz, kto zasiadał w Sejmie?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Piotr "Liroy" Marzec był posłem?
M. KOBOSKO: OPOZYCJA POTRZEBUJE PAKTU O NIEAGRESJI