Smoliński

i

Autor: East News Smoliński

Wszystko w Wielkim Poście

Poseł PiS w damskiej peruce jak na paradzie LGBT. Tak bawił się na Dniu Kobiet i Sołtysa

2023-03-16 10:53

Kazimierz Smoliński to znany poseł Prawa i Sprawiedliwości o konserwatywnych poglądach, któremu daleko do postulatów środowiska LGBT. Jak widać polityk prawicy nie stroni jednak od przebieranek w damskie atrybuty. Podczas balu w Lubichowie, poseł PiS włożył na siebie damską perukę i bawił się w najlepsze.

- Ach, co to był za bal - tak można podsumować wspaniały Dzień Kobiet zorganizowany w Lubichowo - Nasza Gmina 🙂 Wczoraj miałem przyjemność złożyć życzenia 100 Paniom i każdej przekazać słodki upominek. Na ręce Barbary Dittmer, Sołtys Ocypla, przekazałem podarunek z Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Wczoraj bowiem obchodziliśmy Dzień Sołtysa. Dziękuję Wójtowi Andrzej Toczek - Wójt Gminy Lubichowo za zaproszenie a Paniom za wspólną zabawę - napisał Kazimierz Smoliński na Facebooku i umieścił zdjęcia z imprezy. Na jednej z fotografii widać bawiącego się posła PiS w damskiej peruce.

Jak widać Kazimierzowi Smolińskiemu nie przeszkadzało bawić się w Wielkim Poście, w którym Kościół zaleca powstrzymanie się od hucznych zabaw, biesiad i imprez zakrapianych alkoholem.

"Do godziny 17 Kaziu. Bo po 17 już Zosia"

Kazimierza Smolińskiego w długich blond włosach zauważył Roman Giertych, który nie omieszkał wrzucić filmiku z tańczącym posłem PiS w peruce. "Przed Państwem poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Smoliński. Do godziny 17 Kaziu. Bo po 17 już Zosia" - napisał adwokat parafrazując słowa Jarosława Kaczyńskiego o osobach transpłciowych z października 2022 roku: "Ale chodzi o zmianę płci na zasadzie decyzji. No, że na przykład pan marszałek... mówi, że od dzisiaj od godziny tej i tej, ja mam na imię Zofia. Na przykład Zofia, bo nie wiem, jakie imię pan lubi".

Były prezenter TVP ostro do posła PiS: mentalność gimnazjalisty

Na filmiku widać pląsającego Smolińskiego w peruce razem z dwiema kobietami. Tańczą oni na okrągłej platformie w rytm utworu "Do tańca" Malika Montany i Żabsona.

Krzysztof Śmiszek: Zapraszam Kaczyńskiego do klubu LGBT
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany