Mamy zdjęcia!

Przemysław Wipler przyłapany na siłowni. Co za kondycja!

2023-08-02 5:00

Przemysław Wipler niedawno ogłosił powrót do Konfederacji. Będzie też „jedynką” tej partii w Toruniu. Nic dziwnego, że jeszcze przed wyborami i oficjalnym startem kampanii wyborczej stara się zrobić formę! Jak się okazuje, polityk zawzięcie trenuje kickboxing.

W zdrowym ciele, zdrowy duch – najwyraźniej takie jest motto Przemysława Wiplera, który stara się zadbać o swoje kondyncję. - Od dwóch lat chodzę na treningi związane z kickboxingiem. Na pierwszych treningach odkryłem, że jestem najstarszy, najgrubszy, najmniej sprawny i postanowiłem sobie, że się zawezmę i coś ze sobą zrobię – opowiada nam Przemysław Wipler.

Kandydata na posła z list Konfederacji spotkaliśmy na jednym z treningów. I trzeba powiedzieć, że polityk się nie oszczędzał. - Zdawałem sobie sprawę, jak w fatalnej kondycji byłem. W międzyczasie złamałem lewe ramię i miałem kilkumiesięczną przerwę. Uważam, że te treningi są jednak bardzo wartościowe. Każdy wiek jest dobry, żeby się zacząć ruszać i wyzbywać swoich słabości – zaznacza Wipler, który ćwiczył z Kamilem Rutą.

- To bardzo utytułowany zawodnik, m.in. mistrz Polski, Europy. To był niezły wycisk – podsumowuje Przemysław Wipler. Takiej kondycji można mu pozazdrościć!

Oni byli kiedyś posłami w PO i w PiS. Poznajesz ich? 13/15 to marzenie!

Pytanie 1 z 15
Oni byli kiedyś posłami w PO i w PiS. Poznajesz ich? Kto jest na zdjęciu:
Janusz Palikot
Politycy od Kuchni - Sławomir Mentzen
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany