Bochenek, Biedroń

i

Autor: Artur Hojny/Super Express, Tomasz Radzik/Super Express Bochenek, Biedroń

Ups

Rzecznik PiS ma problem z zalotami panów?! ". Robert Biedroń: "Głodnemu chleb na myśli, zazdrośnik"

2023-02-08 11:55

Ale się porobiło! Rafał Bochenek, rzecznik PiS, był gościem programu "Sedno sprawy" Jacka Prusinowskiego, gdzie mówił m.in. o sytuacji na opozycji. W pewnym momencie w dziwny sposób skomentował współpracę Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL i Szymona Hołowni z Polski 2050. Czyżby rzecznik PiS miał problem z "zalotami dwóch panów"? Do sprawy w rozmowie z "Super Expressem" odniósł się Robert Biedroń, najbardziej znany polski polityki LGBT.

Rzecznik PiS o relacjach Władysława Kosiniaka-Kamyszka i Szymona Hołowni: "Dwuznaczne"

Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz łączą siły! Wiele wskazuje na to, że politycy PSL i Polski 2050 znajdą się na jednej liście wyborczej. -  Chcemy stworzyć jedną listę spraw do załatwienia (…) przez przyszły rząd w ciągu pierwszych stu dni po przejęciu władzy - mówił Hołownia. Z dystansem na współpracę PSL i Polski 2050 patrzy Rafał Bochenek. W programie "Sedno sprawy" silił się nawet na raczej wątpliwej jakości żarty. - To są zaloty dwóch panów, co w kontekście pana Kosiniaka-Kamysza i PSL, który jest raczej partią konserwatywną, jest co najmniej dwuznaczne - ocenił rzecznik PiS ku zdumieniu prowadzącego program Jacka Prusinowskiego. - Że wyszli razem to coś dziwnego i naprawdę widział Pan tam zaloty? - dziwił się dziennikarz.

Robert Biedroń o Rafale Bochenku: "Głodnemu chleb na myśli"

Osobliwą interpretację stosunków Władysława Kosiniaka-Kamysza i Szymona Hołowni skomentował najbardziej znany polski polityk ze środowiska LGBT Robert Biedroń, który prywatnie od ponad 20 lat jest w szczęśliwym związku z innym politykiem lewicy - Krzysztofem Śmiszkiem. - Głodnemu chleb na myśli. Zazdrośnik - tak o Rafale Bochenku powiedział europoseł. Robert Biedroń przy okazji wyraził ubolewanie z powodu postawy liderów PSL i Polski 2050 względem osób LGBT. - Szkoda, że jeden i drugi są przeciwko równości małżeńskiej - stwierdził współprzewodniczący Nowej Lewicy.

Sonda
Czy osoby LGBT powinny mieć prawo brać ślub w Polsce?
R. BOCHENEK: OBRONIMY PRZEMYSŁAWA CZARNKA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany