Monika Jaruzelska

i

Autor: Marek Zielinski/Super Express Monika Jaruzelska

Nowy elegancki nabytek

Tak Monika Jaruzelska świętowała Dzień Babci. Ale jak to?! FOTO

2023-01-27 20:37

Monika Jaruzelska to dziennikarka prowadząca popularne na YouTube programy publicystyczne ma rzesze wiernych miłośników, którym dostarcza interesujących tematów. Aktualnie Jaruzelska zamieściła wpis dotyczący obchodzonego 21 stycznia Dnia Babci. Napisała w nim, że z tej okazji sprawiła sobie… nowe okulary. Czy jej pasują? Można zobaczyć na zdjęciu.

Spóźniony Dzień Babci

Monika Jaruzelska jest dobrze znana internautom, ponieważ prowadzi w sieci programy, m.in.: "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej” oraz "Monika Jaruzelska zaprasza". Publicystka i celebrytka często zamieszcza w internecie ciekawostki, które są chętnie komentowane przez jej wielbicieli. Tym razem Jaruzelska zamieściła w Instagramie swoje zdjęcie, na którym sieci na krześle. Dodała do niego podpis: „Na spóźniony Dzień Babci kupiłam sobie nowe okulary :)”.

Wyszedł na jaw wielki sekret Moniki Jaruzelskiej. Kobiety jej nie darują!

Nowe okulary Jaruzelskiej

Obserwujący profil byli tym wpisem zaskoczeni, ponieważ nic nie wiadomo, aby Monika Jaruzelska została ostatnio babcią. Prawdopodobnie był to z jej strony żart. Przypominamy, że dziennikarka jest matką 19-letniego syna Gustawa. Niemniej fani pogratulowali wyboru okularów, które są bardzo eleganckie i w modnym stylu. Czy rzeczywiście nowe oprawki pasują Monice Jaruzelskiej? Można się tego przekonać, patrząc na zdjęcie:

Listen on Spreaker.
Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Marcin Meller
Sonda
Lubisz programy Moniki Jaruzelskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany