Tak się zmieniał ojciec Tadeusz Rydzyk

i

Autor: Tomasz Radzik / Super Express Tak się zmieniał ojciec Tadeusz Rydzyk

To się dzieje naprawdę

To, co wypalił Tadeusz Rydzyk do dzieci, woła o pomstę do nieba?! Czy Bóg to słyszał?!

2023-06-19 7:29

Tadeusz Rydzyk od kilkudziesięciu lat wywołuje olbrzymie kontrowersje. Jednak to, co wypalił podczas specjalnej przemowy dla dzieci na Jasnej Górze w Częstochowie, przekroczyło wszelkie granice. Wiele osób uzna, że jego słowa dotyczące wojny na Ukrainie wołają o pomstę do nieba. Czy Bóg to słyszał?! Jeśli tak, to niewykluczone Tadeusz Rydzyk będzie się musiał się mocno tłumaczyć przed Sądem Ostatecznym.

Tadeusz Rydzyk na Jasnej Górze mówił do dzieci

Tadeusz Rydzyk niestety nie po raz pierwszy się "popisał", nawiązując do bestialskiej wojny na Ukrainie wywołanej przez Władimira Putina. Tuż po jej wybuchu dyrektor Radia Maryja odniósł się do napływu ukraińskich uchodźców. - Obawiam się, żeby razem z uchodźcami wojennymi z Ukrainy nie przybyli do Polski ci, którzy nie powinni być w Polsce, przed którymi się broniliśmy - podzielił się swoją osobliwą refleksją na antenie toruńskiej rozgłośni Tadeusz Rydzyk. Za te słowa spadła na niego fala krytyki, ale - jak widać - nie zniechęciła ona zakonnika do kolejnych mocno kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem ojciec Tadeusz Rydzyk w Częstochowie, na Jasnej Górze, czyli w miejscu świętym dla Polaków, powiedział coś, co zamurowało słuchaczy. Warto dodać, że było to przemówienie dla dzieci.

Tadeusz Rydzyk o Bogu i wojnie na Ukrainie

Dyrektor Radia Maryja mówił najmłodszym odbiorcom o  potrzebie nawrócenia. Przywołał przy tym II wojnę światową. - Była straszna II wojna światowa, bo się ludzie nie nawrócili. Czy teraz nie trzeba nawrócenia? Trzeba, żeby Polska się nawróciła? Wszyscy w Polsce kochają Pana Jezusa i Matkę Bożą? - dopytywał zaczepnie. Najbardziej szokujące słowa padły jednak nieco później. - Trzeba głosić Ewangelię, bo bez Pana Boga są straszne rzeczy. Na Ukrainie, czy w innych stronach świata jest wojna, bo ci ludzie nie wierzą w Boga, ci ludzie bez Boga idą w kierunku szatana i szatan powoduje takie straszne rzeczy - stwierdził Tadeusz Rydzyk. 

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniał się ojciec Tadeusz Rydzyk

31. urodziny Radia Maryja. Byliśmy w środku wielkiej imprezy ojca Tadeusza Rydzyka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany