Tak się zmienił Andrzej Duda w czasie prezydentury

i

Autor: AKPA

W szkole zrobiłby furorę

To nie żart! Plecak z Andrzejem Dudą można dostać za grosze, ładny?

2022-09-04 18:36

Nowy rok szkolny już rozpoczął, ale na pewno wciąż jest wiele osób, które wciąż kompletują szkolną wyprawkę. W sieci natomiast można znaleźć wiele bardzo oryginalnych elementów, w tym na przykład plecaki z wizerunkiem prezydenta Andrzeja Dudy!

Nowy rok szkolny nie rozpoczął się zbyt radośnie. Związek Nauczycielstwa Polskiego ogłosił strajk ostrzegawczy, by po raz kolejny zwrócić uwagę rządu na problem niskich zarobków wśród nauczycieli. Na razie w szkołach wiszą plakaty informacyjne, jednak nie wiadomo, jak protest dalej się potoczy. Niezależnie jednak od tego, dzieci muszą mieć swoją wyprawkę. Jednym z najważniejszych elementów jest oczywiście plecak. Jeden ze wzorów dostępnych w internecie może mocno zdziwić…

W NASZEJ GALERII ZOBACZYSZ, CO JESIENIĄ BĘDZIE NOSIĆ AGATA DUDA 

Zobacz: Wiktoria z Okiem Młodych pochwaliła się książką. Wszyscy patrzą tylko na jej włosy

Firma Prodej oferuje klasyczne plecaki w stylu tetro w kilku odcieniach kolorystycznych: niebieskim, różowym i czarnym. Można także wybrać sobie wzór, który się na nim znajdzie. Do wyboru jest na przykład wizerunek Andrzeja Dudy, a konkretnie zestawienie kilku min prezydenta. Taki plecak kosztuje 89 zł. Można się także zdecydować na plecak-worek w wariantach beżowo-czarnym lub beżowo-czerwonym, z takim samym nadrukiem. Jego cena to ok. 50 zł. Trzeba przyznać, ze to niewielka suma za tak potrzebną rzecz!

Andrzej Duda na plecaku

i

Autor: materiały allegro.pl
Andrzej Duda na plecaku

i

Autor: materiały allegro.pl
Andrzej Duda z żoną w kościele w Juracie
Sonda
Podoba ci się plecak z Andrzejem Dudą?
Nasi Partnerzy polecają