A to dopiero!

Wielki powrót Nelli Rokity! Była posłanka w tanecznym show. Oto jej nowy partner. Parkiet zapłonie!

2023-08-24 13:18

Wielki powrót Nelli Rokity, jakiego nikt się nie spodziewał. Była posłanka, która do Sejmu dostała się z listy Prawa i Sprawiedliwości, powraca w wielkim stylu i to tanecznym krokiem. Żona Jana Marii Rokity weźmie udział w tanecznym show. Trafiła pod opiekę partnera, który poprowadził ją na parkiecie.

Nelli Rokita przed laty była jedną z najbardziej znanych kobiet w polskiej polityce. Jako żona Jana Marii Rokity, sama także postanowiła wejść w ten świat. Najpierw działała w SKL-RNP, czyli Stronnictwie Konserwatywno-Ludowym – Ruchu Nowej Polski, ale szybko porzuciła ugrupowanie na rzecz Platformy Obywatelskiej. W 2003 została przewodniczącą Europejskiej Unii Kobiet, a w 2005 przewodniczącą sekcji polskiej tej organizacji. W styczniu 2007 postanowiła odejść z PO, ale z polityki nie zrezygnowała. Poszła o krok dalej i zdecydowała się na start w wyborach parlamentarnych. Trafiła do Sejmu i została posłanką w wyborach z 2007 roku, startowała jako bezpartyjna, ale z listy Prawa i Sprawiedliwości. Została też współpracownicą prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Była jego doradczynią ds. kobiet.

Nelli Rokita powraca! Będzie tańczyć w show "DANCE WITH ME - zatańcz ze mną"

Nelli Rokta zawsze cechowała przebojowość i chęć do działania. Z biegiem czasu wcale jej tego nie ubyło, wręcz przeciwnie. Okazuje się, że Rokita powraca do świata medialnego i wzięła udział w charytatywnym projekcie, czyli tanecznym show "DANCE WITH ME - zatańcz ze mną", lokalnego programu rozrywkowego. Żona polityka trafiła w ręce profesjonalisty i na parkiecie zatańczy z tancerzem Maciejem Muniakiem 20-letnim - absolwentem Liceum ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie, a obecnie studentem dziennikarstwa na Uniwersytet Pedagogicznym w Krakowie. Muniak to wieloletni tancerz klasy B zarówno w standardzie jak i tańcach latynoamerykańskich. W sieci można zobaczyć, jak Nelli Rokita prezentuje się w tanecznym wydaniu.

CZYTAJ: Jan Rokita skończył 64 lata! Niesamowite, jak się zmienił niedoszły "premier z Krakowa"

Nelli Rokita w lokalnym portalu Hello Kraków, opowiedziała o tanecznej przygodzie: - Okazuje się, że nie tak stoję, nie tak patrzę, kręcę się nie w tę stronę, którą trzeba... Wszystko robię źle. To jest niesamowite... Z początku myślałam, że to jest łatwe, że zrobię to szybko, nauczę się wszystkiego

Wieczorny Express - Artur Dziambor
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany