Natalia Janoszek

i

Autor: Polsat Natalia Janoszek wygrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Kto by pomyślał?

Wielki sekret Natalii Janoszek wyszedł na jaw! Milczy na ten temat, lata temu była związana z polityką

2023-07-29 19:31

Natalia Janoszek od jakiegoś czasu wzbudza wielkie emocje ze względu na głośny materiał Kanału Sportowego, który wytknął jej wymyślenie całej kariery. Aktorka reklamuje się jako gwiazda Hollywood i Bollywood, jednak o pewnym aspekcie jej życia nie mówi. Jak się okazuje, lata temu startowała w wyborach.

Natalia Janoszek mówi o sobie, że jest modelką, nagradzaną aktorką i wielokrotną miss. Ostatnio jednak jest znana głównie dzięki materiałowi Krzysztofa Stanowskiego zamieszczonego na Kanale Sportowym, w którym ten podważa jej sukcesy.

Sama zainteresowana jednak nie mówi o czasach, gdy startowała do wyborów do Rady Miejskiej Bielska-Białej z ramienia PO! Sieć obiega zdjęcie ulotki reklamującej jej kandydaturę, na której z uśmiechem zachęca do oddawania głosów na siebie. Startowała z listy nr 4 z pozycji 10. Czytamy, że Natalia Janoszek urodziła się w 1990 roku w Bielsku-Białej oraz że ukończyła zarządzanie na kierunku International Business Orogram na Uniwersytecie Warszawskim.

- Wiedzę pozyskaną na uczelni wykorzystała, w realizacji swoich marzeń, byt poprzez ciężką pracę stać się aktorką kina Bollywood i Hollywood. W międzyczasie reprezentowałam Polskę podczas  międzynarodowych konkursów piękności – czytamy na ulotce.

Dalej Natalia Janoszek zaprasza do wspólnego działania na rzecz zmian od hasłem „Zmieniajmy Bielsko razem”.

- Jako kandydatka na radną wykorzystując doświadczenia w różnego rodzaju projektach i umiejętności interpersonalne chciałabym przyczynić się do kształtowania dobrych zmian w Bielsku-Białej. Planując organizację przedsięwzięć, które wzbogacą nie tylko ofertę kulturalną naszego miasta, ale staną się także jego skuteczną reklamą, zwiększymy szanse powstania nowych miejsc pracy szczególnie wśród ludzi młodych – czytamy.

Natalia Janoszek położyła także nacisk na wzrost zainteresowania turystycznego, wsparcie inicjatyw społecznych i organizację pomocy charytatywnej czy działania mające uczynić miasto bardziej przyjazne dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Zaprasza także do odwiedzenia strony internetowej, której powstanie zainicjowała, jest już jednak niedostępna.

Sonda
Natalia Janoszek czy Krzysztof Stanowski. Komu wierzysz w sporze o Bollywood?
Wieczorny Express - Jan Emil Młynarski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany