Władysław Kosiniak-Kamysz

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS

Metamorfoza Władysława Kosianiaka-Kamysza

Wiemy skąd u Władysława Kosiniaka-Kamysza taka metamorfoza. Wyjawił powód

2022-08-15 5:30

Władysław Kosiniak-Kamysz ostatnio zaszokował opinię publiczną swoją metamorfozą. Od lat nie ingerował w swój wizerunek i był w nim bardzo przewidywalny. Jednak w końcu odważył się na zmianę i to korzystną. Co go do tego skłoniło?

Władysław Kosiniak-Kamysz zdradza, kto namówił go na metamorfozę

Najpopularniejszy ludowiec w Polsce w rozmowie z "Super Expressem" podzielił się powodem, dlaczego zdecydował się na tę metamorfozę. Okazuje się, że nikt inni, a jego najbliższe osoby zachęciły go do pozostania przy zapuszczonym zaroście. - Mój zapuszczony zarost przypadł wyjątkowo do gustu zarówno moim córeczkom, jak i żonie. Taka zmiana w wyglądzie pozostanie już na stałe - powiedział Kosiniak-Kamysz. Wiele osób, które obserwują bacznie poczynania polityka nie poznało go w nowej wersji. Ciężko nie zauważyć też, że zapuszczony zarost odebrany został bardzo pozytywnie przez opinię publiczną i prawie wszystkie głosy działają na korzyść przewodniczącego PSL.

Poniżej galeria zdjęć z metamorfozy polityka

Express Biedrzyckiej 06.06 (Jan Maria Jackowski, Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, gen. Bogusław Pacek) Sedno Sprawy: Władysław Kosiniak-Kamysz