Limuzyna Jarosława Kaczyńskiego na czerwonym z kościoła na cmentarz. Szokujące nagranie

Furą prezesa jeżdżą na czerwonym
Autor: GRAFIKA SE Anna Szamborska Furą prezesa jeżdżą na czerwonym

Kierowcy z których usług korzysta prezes PiS Jarosław Kaczyński (72 l.) za nic mają przepisy? To mogło skończyć się tragicznie! W niedzielę wielkanocną pojazd z kolumny wicepremiera przejechał na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ulic Stawki i Pokornej w Warszawie. Co na to Jarosław Kaczyński?

Wicepremier Jarosław Kaczyński zadbał o to, żeby tegoroczne Święta Wielkanocne mimo surowych obostrzeń spędzić zgodnie z tradycją. Niestety jego kierowca nie dopilnował aby na drodze jeździć zgodnie z przepisami. Limuzyna Jarosława Kaczyńskiego w drodze z kościoła na cmentarz przecięła skrzyżowanie na czerwonym świetle. Wstyd!   

W Wielką Niedzielę prezes PiS wziął udział we mszy świętej w kościele św. Benona na warszawskim Nowym Mieście. Po uroczystościach w asyście ochroniarzy udał się na Powązki, by pomodlić się przy symbolicznym grobie tragicznie zmarłego brata Lecha (†61 l.) i jego żony Marii (†68 l.). Odwiedził również grób mamy Jadwigi (†87 l.).

Nie przegap:

Kościół, groby i modlitwa za zmarłych. Tak wyglądały smutne święta prezesa Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]

- Kaczyński wygadał się, dlaczego Morawiecki jest premierem. Powód nie każdemu się spodoba

Tak jeżdżą kierowcy Kaczyńskiego. Szokujące zachowanie mogło się skończyć tragicznie

Kierowca Kaczyńskiego złamał przepisy

Podróż z kościoła na Powązki mogła jednak zakończyć się fatalnie. Kolumna składająca się z dwóch pojazdów pędziła ul. Stawki w kierunku cmentarza i na skrzyżowaniu z ul. Pokorną najpierw kierowca pierwszego auta nie zachował należytej ostrożności i przejechał na żółtym świetle, a kolejny przeciął skrzyżowanie na czerwonym. Takie nieodpowiedzialne zachowanie mogło doprowadzić do tragedii.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy posłankę Anitę Czerwińską (51 l.), rzeczniczkę PiS. Do momentu zamknięcia wydania nie otrzymaliśmy odpowiedzi na zadane pytania.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze