Pilny apel Kasi Tusk. Sprawa jest poważna, każdy może pomóc. Na chętnych czeka nagroda

2021-04-20 15:29 Sara Osiecka
Kasia Tusk
Autor: AKPA Kasia Tusk

Kasia Tusk może pochwalić się licznym gronem wiernych fanów. Jako blogerka lifestyle’owa pokazuje im, jak mogą łączyć elegancję i klasykę z nowoczesnym podejściem do życia. Czasem porusza także tematy ważne dla młodych mam, pokazując im stylowe rozwiązania modowe dla najmłodszych. Teraz postanowiła zwrócić do wszystkich, którzy obserwują jej media społecznościowe, z ważnym apelem.

Kasia Tusk od dawna jest związana ze światem mody. Zaczynała jako blogerka modowa, pokazując kobietom, jak wyglądać strojnie za niewielkie pieniądze. Pokazywała stylizacje zachwycające wyglądem, ale też takie, na które większość osób mogła sobie pozwolić. Wydała nawet książkę „Elementarz stylu”, gdzie udziela rad dotyczących miedzy innymi ubioru. Lata ,mijają, a Księżniczka Europy jest wierna skromności i klasyce. Na swoim Kasia Tusk Instagramie często pokazuje, jak łącząc minimum elementów garderoby i stonowane kolory uzyskać powalający efekt. Tym razem jednak postanowiła zwrócić się wprost do fanek z pilnym apelem.

Apel Kasi Tusk

Wiosna to czas, gdy chyba każdy robi porządki nie tylko w domu, ale też w szafie. Zmiana ciepłych szalików i czapek na lżejsze elementy odzieży często jest okazją, by zweryfikować, czy nadal chcemy nosić dana rzecz. Niestety, wiele z nich ląduje w koszu. Na ten problem zwróciła uwagę Kasia Tusk. - Kolejną wiosnę zaczęliśmy bez galerii handlowych. Nie wiem czy tęsknicie, ale jeśli w czasie tej przerwy robiłyście porządki w swoich szafach, to pewnie nieco je przewietrzyłyście – napisała.

Nie przegap: Na wiosnę ubierz się jak Agata Duda! Hitowe stylizacje za mniej niż 200 złotych

Zaapelowała do swoich obserwatorów, aby nie wyrzucać ubrań, w których już nie zamierzają chodzić. Zamiast tego proponuje ekologiczną alternatywę – oddanie ich do sklepu, gdy te się otworzą. - Nie wyrzucajcie starych ubrań do śmieci! Te niepotrzebne przynieście do sklepów H&M jak tylko zostaną otwarte - w ramach programu lojalnościowego Hello H&M Member, otrzymacie za to dodatkowe punkty, dzięki którym będziecie mogli zdobywać specjalne rabaty i uzyskiwać dostęp do wyjątkowych wydarzeń oferowanych przez markę. H&M zbiera używane ubrania, bo wie, że ponowne ich wykorzystanie to przyszłość rynku odzieżowego. Weźcie też własną torbę na zakupy, bo za to również są punkty! – prosi.

Dzięki takiemu rozwiązaniu stare lub zniszczone ubrania mogą dostać drugie życie, a klientki sieciówki dostaną nagrodę w postaci punktów. Jak widać, Kasia Tusk dba nie tylko o piękny wygląd, ale też stara się promować dobro planety.

Zobacz: Kasia Tusk w kostiumie za KOSMICZNE pieniądze! Fanki nie wierzą. Cena zwaliła je z nóg!

Super Raport 20.04 (Goście: Prof. Marcin Matczak - WPiA UW, Jan Strzeżek - Porozumienie, gen. Waldemar Skrzypczak) Sedno Sprawy: Jacek Sasin
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze