Kasia Tusk w końcu przerwała milczenie na temat swoich rodziców. Smutne, bolesna prawda

2021-04-07 12:27 Sara Osiecka
Kasia Tusk  - 2018
Autor: Marcin Gadomski Kasia Tusk - 2018

Kasia Tusk choć aktywnie prowadzi bloga od lat, rzadko skupia się w swoich treściach na życiu prywatnym. Fani znają ją głównie z eleganckich stylizacji, nowoczesnego wystroju wnętrz czy porad lifestyle’owych. W końcu jednak postanowiła przerwać milczenie i wyznała prawdę na temat swoich rodziców.

Kasia Tusk udzieliła wywiadu dla polskiego „Vogue’a”, gdzie po raz pierwszy od dawna tak szczerze opowiedziała o sobie i swojej rodzinie. Opowiedziała też o rodzicach. Jak się okazuje, posada Donalda Tuska w Brukseli miała na nią duży wpływ.

Nie przegap: Kasia Tusk pokazała zdjęcie świątecznego stołu. Internauci nie wytrzymali, burza w sieci

- Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko, na miejscu. Wcześniej dzielili życie między Trójmiasto a Warszawę, potem była Bruksela. Teraz tata jest tam tylko wtedy, kiedy naprawdę musi. Wreszcie mam ich przy sobie i korzystam z tego, ile się da – wyznała.

Smutne, że córka byłego premiera musiała jeszcze jako młoda dziewczyna nie mogła do woli nacieszyć się rodzicami. Rozłąka nigdy nie jest przyjemna dla rodziny, ale w przypadku Tusków była jednak konieczna. Teraz mają ten etap za sobą. Kasia Tusk z mężem i córeczką może do woli korzystać z bliskości mamy i taty.Donald Tusk na pewno cieszy się z czasu spędzonego z wnuczką Lilianą.

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Nie miałem wyjścia, musiałem się zaszczepić
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze