Córka odebrała Nowaka ze stacji Orlenu. Kochająca Natalia rzuciła się tacie w ramiona [ZDJĘCIA]

Sławomir Nowak spotkał się z córką
Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Sławomir Nowak spotkał się z córką

Ostatnie 9 miesięcy dla Sławomira Nowaka (47 l.) były prawdziwym koszmarem. Były minister transportu od lipca ubiegłego roku przebywał w cieszącym się złą sławą areszcie śledczym na warszawskiej Białołęce. W tym czasie nie miał żadnego kontaktu z rodziną. - Po siedmiu miesiącach łaskawie władza pozwoliła mi na telefon do żony. (...) Dzisiaj tak naprawdę chcę spędzić ten czas, najbliższe dni z najbliższymi, bo tego tutaj najbardziej brakuje - mówił Nowak tuż po opuszczeniu aresztu. Około 4 godziny później, były polityk PO znajdował już ukojenie w objęciach swej córki Natalii, która przyjechała po ojca z Gdańska.

Do wzruszającego randes vous ojca z córką doszło w podwarszawskim Józefowie. Około godziny 19:15 na parking stacji paliw PKN Orlen wjechał biały Jeep Wrangler (ZOBACZ), w którym znajdował się Sławomir Nowak. Jego córka już od 20 minut czekała w swoim volvo. Miała za sobą długą podróż wynoszącą przeszło 360 kilometrów, gdyż po tatę przyjechała z rodzinnego domu w Gdańsku.

Pani Monika, żona pana Sławomira też by przyjechała, gdyby nie fakt, że miała poumawianych pacjentów w gabinecie stomatologicznym - mówi "Super Expressowi" osoba z bliskiego otoczenia rodziny Nowaków. 

Gdy Natalia tylko zobaczyła samochód z tatą, natychmiast z niego wyskoczyła i pobiegła w kierunku pędzącego w jej stronę taty. Jak oboje już rzucili się sobie w ramiona, nie mogli się puścić przez bardzo długi czas. Na ich oczy wystąpiły łzy szczęścia i wzruszenia. 

Po kilku minutach para była gotowa do odjazdu w kierunku rodzinnego Gdańska, a ojcowi i córce zapewne nie zabraknie tematów na długą podróż. 

KLIKNIJ W GALERIĘ PONIŻEJ BY ZOBACZYĆ JAK SŁAWOMIR NOWAK WITA SIĘ Z CÓRKĄ

Sławomir Nowak po wyjściu z aresztu śledczego na Warszawskiej Białołęce

Sławomir Nowak został zatrzymany przez CBA w związku z przyjmowaniem łapówek piastując stanowisko ukraińskiego Szefa Państwowej Służby Dróg Samochodowych Ukravtodor. W zamian za czerpanie korzyści majątkowych, Nowak miał przyznawać m.in. kontrakty na budowę i remonty dróg na Ukrainie. Obecnie Nowaka podejrzewa się o popełnienie 11 czynów korupcyjnych. Ponadto śledztwo prokuratury dotyka także kwestii prania brudnych pieniędzy przez byłego posła PO. Za zarzucane mu czyny grozi do 15 lat pozbawienia wolności. 

Nowak nie przyznaje się do żadnego z zarzucanych mu przestępstw, a za byłym współpracownikiem w ubiegłym tygodniu wstawił się sam Donald Tusk. – Słychać przede wszystkim spekulacje i plotki, że przetrzymywany jest w areszcie po to, żeby złamać go i zmusić do składania jakiś politycznych zeznań. Chcę wyraźnie podkreślić, że to czyni z niego de facto więźnia politycznego – stwierdził były szef rządu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze