Łódzkie/ Śmiertelny wypadek na dk91; ranne dziecko odtransportowane śmigłowcem do szpitala

i

Autor: Mariusz Mucha/SUPER EXPRESS

Dziecko walczy o życie

Łódzkie. Czołowe zderzenie na obwodnicy Ozorkowa. Nie żyje mężczyzna, ranna 4-latka!

2023-01-11 17:16

Koszmarny wypadek na drodze krajowej nr 91 na obwodnicy Ozorkowa (woj. łódzkie). Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Kierujący osobówką mężczyzna zginął na miejscu. 4-letnia dziewczynka, która podróżowała z nim w aucie, z poważnymi obrażeniami została zabrana śmigłowcem do szpitala. Droga jest zamknięta.

Do makabrycznego wypadku doszło w środę, 11 stycznia, wczesnym popołudniem na drodze krajowej nr 91 na obwodnicy Ozorkowa, w pobliżu miejscowości Cedrowice (powiat zgierski, województwo łódzkie). Jedna osoba nie żyje, mała dziewczynka trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki.

Wypadek pod Zgierzem. 4-latka walczy o życie

"Po przyjeździe na miejsce wypadku, strażacy, wobec ewidentnych oznak śmierci ofiary, odstąpili od jej ewakuacji. W wypadku zginął 37-letni mężczyzna" - przekazał dla PAP rzecznik KW PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Służby skupiły się na tym, by ratować życie pasażerki zmarłego, 4-letniej dziewczynki, która miała poważne obrażenia. "Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego odtransportował dziecko do szpitala" - dodał Pawlak. Mała walczy o życie.

Uwaga kierowcy! DK 91 zablokowana

Kierującemu ciężarówką nic się nie stało. W akcji ratunkowej brały udział: dwa zespoły medyczne, helikopter LPR oraz sześć zastępów straży pożarnej. UWAGA! Droga krajowa nr 91 jest w tamtej okolicy zablokowana. Zgodnie z informacjami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, z utrudnieniami trzeba się liczyć co najmniej do godz. 18.30. 

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki