Urszula Radwańska zarobiła miliony, ale żali się na brak pieniędzy. Zaskakujące słowa, fortuna nie wystarczyła?

Urszula Radwańska zdecydowała się na dość ciekawe wyznanie. Siostra Agnieszki Radwańskiej stwierdziła, że ostatnimi czasy dokłada do uprawiania sportu. Jej słowa są zaskakujące, zważając na fakt, że w trakcie swojej kariery dorobiła się dużej fortuny!

Opalona Urszula Radwańska
Autor: Instagram/Urszula Radwańska/ Archiwum prywatne Opalona Urszula Radwańska

Urszula Radwańska zdecydowała się na dość zadziwiającą wypowiedzią. Siostra Agnieszki Radwańskiej wzięła udział w rozmowie z podcastem "W cieniu sportu", gdzie powiedziała wprost o tym, że obecnie zarabia mało. Wypowiedź siostry Agnieszki Radwańskiej jest zadziwiająca zważając na fakt, że według ustaleń "Przeglądu Sportowego", tenisistka w trakcie lat swojej kariery zarobiła kwotę 2 milionów 115 tysięcy dolarów, co daje około 8,5 miliona złotych!

Siostra Radwańskiej nie ma pieniędzy? Zaskakujace słowa Urszuli Radwańskiej

Jak mówi Urszula Radwańska, jej obecne zarobki nie są duże, w związku z czym do gry w tenisa musi dokładać z prywatnej kieszeni.

- Pieniądze schodzą na drugi plan. Ja uwielbiam rywalizować, nawet gdy jestem niżej w rankingu. Ja teraz zarabiam bardzo małe pieniądze i dokładam do swojego tenisa - wyznała, cytowana przez "Przegląd Sportowy".

Radwańska wierzy jednak, że wróci do pierwszej setki rankingu światowego, co da jej spokojniejszą sytuację finansową.

-  Wierzę, że do tej pierwszej setki wrócę i będę zarabiała większe pieniądze, a teraz muszę wyłożyć na siebie. To nie jest tak, że ja lubię rozwalać hajs. Ja to traktuję jak inwestycję - mówi Urszula Radwańska.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki