Okropność! Agata Duda chodziła po domach. Brutalnie ją zaatakowali. To może wywołać głęboką traumę

2021-02-02 8:57 likp
zajawka Agata Duda
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Agata Duda - podobnie jak jej mąż - wzbudza kontrowersje, Wiele osób zarzuca małżonce Andrzeja Dudy brak aktywności i złośliwie nazywa ją "milczącą pierwszą damą". Agata Duda jednak - o czym nie mówi się tak dużo - mocno angażuje się w działalność charytatywną. Za jedną z akcji jednak pierwszą damę brutalnie zaatakowali. Agata Duda chodziła po domach, a potem stało się coś okropnego. Takiej fali hejtu zapewne się nie spodziewała. To może wywołać głęboką traumę u żony Andrzeja Dudy.

Okropny hejt na Agatę Dudę! I to za akcję, która powinna wywoływać wyłącznie pozytywne emocje. Pierwszą damę brutalnie zaatakowano za udział w chwytającej za serce akcji charytatywnej (TU PRZECZYTASZ O AGACIE DUDZIE WSPIERAJĄCEJ INNĄ AKCJĘ CHARYTATWYNĄ). Na profilu Kancelarii Prezydenta RP na Twitterze pojawił się komunikat na ten temat. - Od listopada wolontariusze, a wśród nich Agata Kornhauser-Duda, codziennie dostarczają posiłki weteranom w ramach akcji #ObiadyDlaBohaterów. Wsparcie w czasie pandemii już po raz drugi zorganizowali Nie zapomnij o nas oraz Odra-Niemen - czytamy. To właśnie pod tym wpisem internauci zaczęli hejtować Agatę Dudę. Tak zmasowany atak może wywołać głęboką traumę. "Acha. I w drzwiach czeka kombatant w mundurze albo kombatantka z przypiętym do bluzki orderem. Sorry, ale to już jest przegięcie", "Tak samo prawda jak w telenowelach, pani wstaje po całej nocy z pięknym makijażem?!", "A weterani niechcący chodzą po domach na galowo? Ustawka, że aż boli", Żenująca ustawka. Ja też na co dzień popylam po chałupie w małej czarnej i szpilkach, a sąsiad w galowym mundurze pilota trawnik kosi", "Obrzydliwa propaganda z panią, która kobiety ma w 'głębokim poważaniu'". - bezlitośnie szydzili użytkownicy Twittera. Zobacz wideo, na którym widać, jak Agata Duda pomaga kombatantom. 

ZOBACZ TAKŻE: Czy Marta Lempart ma dzieci? Czy była z mężczyzną? Padniesz z krzesła, jak się tego dowiesz

Agata Duda jako wolontariuszka

Agata Duda zapewne po takich słowach musi jeszcze ochłonąć. Mamy nadzieję, że hejt internautów nie zniechęci jej do dalszego angażowania się w akcje charytatywne. W końcu kombatanci stale potrzebują pomocy. 

ZOBACZ TAKŻE: Owsiak totalnie upokorzony publicznie! Zrobili z niego drugą Edytę Górniak

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze