Andrzej Duda poszedł do apteki. Prezydent przyłapany! [Zdjęcia]

2021-05-17 9:02
Andrzej Duda poszedł do apteki
Autor: ART SERVICE/ SUPER EXPRESS Andrzej Duda poszedł do apteki

Prezydent miał w ten weekend podwójny powód do świętowania! Andrzej Duda (49 l.) w niedzielę obchodził zarówno urodziny, jak i imieniny. W ich przededniu głowa państwa udała się do jednego z krakowskich centrów handlowych. Wiemy, co kupił podczas przedurodzinowego wypadu Andrzej Duda! Cóż wielu się zdziwi na widok prezydenckich "nabytków". Nigdy nie zgadniesz, co trafiło do reklamówki Andrzeja Dudy!

Andrzej Duda na zakupach! W tych ciężkich czasach jeszcze bardziej doceniamy zdrowie. Nie powinno więc dziwić, że prezydent będąc na przedurodzinowych zakupach, postanowił o nie zadbać i sprawił sobie... nietypowy prezent. Preparat, zawierający magnez i witaminę b6, który zakupił może mu pomóc wzmocnić układ odpornościowy, czy uporać się ze zmęczeniem. Także zdrowia z okazji urodzin życzył głowie państwa prezydencki ojciec. - Synu, życzę Ci jak najlepiej, dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Ale przede wszystkim siły ducha! - zwracał się do syna na łamach „Super Expressu” Jan Tadeusz Duda.

NIE PRZEGAP: Wydała się prawda o Andrzeju Dudzie. Taki jest naprawdę. Agata Duda ma szczęście

Ale wypad do centrum handlowego Andrzeja Dudy nie zakończył się tylko na wizycie w aptece. Prezydent udał się również do punktu, gdzie można dorobić klucze. Wyszedł stamtąd właśnie z małym kluczykiem. Pojawienie się głowy państwa w galerii wzbudziło nie lada zainteresowanie przechodniów, którzy chętnie fotografowali się z prezydentem.

Super Raport 14.05 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM) Sedno Sprawy: Piotr Zgorzelski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE