Andrzej Duda wyśmiany przez słynnego europosła. Polityk miał niezły ubaw

2021-06-15 8:29
Andrzej Duda
Autor: Jacek Dominski/REPORTER

Andrzej Duda w poniedziałek brylował na szczycie NATO. Największe emocje wzbudziło spotkanie polskiego prezydenta z Joe Bidenem. Odkąd USA mają nowego prezydenta, Dudzie nie dane było się z nim zobaczyć, dlatego nie dziwi, że rozmowa przywódców Polski i USA wywołała falę komentarzy. Spotkanie Andrzeja Dudy z Joe Bidenem w swoim stylu skomentował Leszek Miller. Polityk miał niezły ubaw. Prezydentowi natomiast do śmiechu raczej nie było. Andrzej Duda został bowiem wyśmiany przez słynnego europosła i byłego premiera.

Andrzej Duda uchylił nieci rąbka tajemnicy i zdradził, o czym rozmawiał z Joe Bidenem. - Pan prezydent bardzo wyraźnie podkreślił, że to jest tak, że to nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo Europy Środkowo-Wschodniej, bezpieczeństwo Polski, tych krajów, które zostały przyjęte do NATO, a wyszły kiedyś zza żelaznej kurtyny, leży mu bardzo na sercu, bo jak powiedział, sam był kiedyś architektem przyjęcia tych krajów do Sojuszu Północnoatlantyckiego - ujawnił polski prezydent. Wcześniej Krzysztof Szczerski poinformował na Twitterze, że "rozmowa prezydenta Dudy z prezydentem USA odbyła się na zaproszenie strony amerykańskiej i dotyczyła współpracy polsko-amerykańskiej w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa militarnego i ekonomicznego naszego regionu". Dobre samopoczucie Andrzeja Dudy po spotkaniu z Joe Bidenem mógł zakłócić nasz słynny europoseł - Leszek Miller, który zażartował i z Dudy, i z całej "pisowskiej dyplomacji. 

CZYTAJ TAKŻE: Najnowszy sondaż. Koszmarne wieści dla PiS! Wygląda to naprawdę kiepsko

Były premier nie powstrzymał się wbicia potężnej szpili. - Wstaliśmy z kolan. I tak stoimy - w holu, przy windzie - ocenił ironicznie. 

CZYTAJ TEŻ: Okrutne kpiny Lisa z Andrzeja Dudy! I to w taki dzień.... Prezydent tego nie daruje

Sedno Sprawy - Krzysztof Bosak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze