Okrutne kpiny Lisa z Andrzeja Dudy! I to w taki dzień.... Prezydent tego nie daruje

2021-06-14 17:47
Lis okrutnie zadrwił z Andrzeja Dudy. I to w takim dniu! Prezydent mu tego nie wybaczy...
Autor: Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News, Marcin Gadomski

Wygląda na to, że słynny dziennikarz i publicysta Tomasz Lis (55 l.) jest dziś w równie dobrym, co zaczepnym nastroju. Uśmiech na twarzy znanego redaktora wywołał zapewne prezydent Andrzej Duda (49 l.), obecnie przebywający na wizycie służbowej w Brukseli. Wykonujący swoje obowiązki Duda, miał nawet okazje osobiście poznać prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena (79 l.). Nie wiemy, czy na prośbę Amerykanina czy Polaka (obstawiamy to drugie), obu panom zrobiono pamiątkowe zdjęcie. I w tym momencie swoje trzy grosze wtrącił Tomasz Lis, który swym okrutnym sarkazmem, chwilę triumfu polityki międzynarodowej prezydenta Dudy, zamienił w pośmiewisko.

Jak informowaliśmy kilka godzin temu, Andrzejowi Dudzie udało się porozmawiać z przedstawicielami kilku państw biorących udział w szczycie NATO w Brukseli. Polskiemu prezydentowi udało się nawet zająć kilka minut najważniejszemu politykowi na Ziemi, Joe Bidenowi. Polityków uchwycono nawet na zdjęciu, które opublikował prezydencki minister Krzysztof Szczerski (48 l.). Panowie przyzwyczajeni do zasad BHP związanych z pandemią koronawirusa, zapozowali do zdjęcia pociesznym trąceniem łokcia. 

Tomasz Lis drwi z prezydenta. "Prezydent łokietek"

Najwyraźniej wiadomości ze świata doszły także do redaktora Tomasza Lisa, który postanowił okrutnie zadrwić z prezydenta. Zamiast pogratulować Dudzie rozmowy z nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych, Lis postanowił wbić prezydentowi szpilę. - Prezydent łokietek - napisał Lis na Twitterze, swój wpis wieńcząc trzema płaczącymi ze śmiechu buźkami. 

Najwyraźniej dobry humor Tomasza Lisa udzielił się innym internautom, gdyż ci także zaczęli kpić ze zdolności dyplomatycznych prezydenta RP. Jak przypuszcza część internautów, Andrzej Duda czatował na Joe Bidena przy windach tylko po to, by móc zrobić z nim zdjęcie. Podkreśla się też fakt, że Joe Biden nie przeprowadzi konsultacji z Polską w sprawie obronności północno-wschodniej flanki NATO. Zamiast tego, Joe Biden porozmawia z przywódcami Litwy, Łotwy i Estonii. 

Prezydent z korytarzaskwitował europoseł Łukasz Kohut. 

Zobaczcie poniżej, jak internet komentuje sukces polskiej dyplomacji spod znaku Andrzeja Dudy...

>>>WIĘCEJ W "Super Expressie"

>Andrzej Duda spotkał się z Joe Bidenem i Borisem Johnsonem. Zobacz zdjęcia ze szczytu NATO

>Andrzej Duda poszedł do apteki. Prezydent przyłapany! [Zdjęcia]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE