Ale stylówa! Beata Szydło zadała szyku w Brukseli. Szczęki opadają. Tak, to naprawdę ona [WIDEO]

2021-01-21 8:14 likp
zajawka SZYDŁO
Autor: Redakcja SE

Beata Szydło ostatnio nie była zbyt widoczna w wielkiej polityce. Była szefowa rządu ciągle jednak należy do najważniejszych i najpopularniejszych polityków PiS. Z jej zdaniem każdy w partii musi się liczyć. Beata Szydło znana jest też ze swojego charakterystycznego stylu ubierania się. Jej słynne broszki to znak firmowy byłej szefowej rządu. Tym razem Szydło zadała szyku w Parlamencie Europejskim w Brukseli. To była niezwykła stylówa! Szczęki opadają na widok Beaty Szydło.

Ci, którzy zwracają uwagę na stroje Beaty Szydło, przecierają oczy ze zdumienia. Była premier pokazała się w zupełnie nowej odsłonie w Parlamencie Europejskim, gdzie wygłosiła bardzo ważne przemówienie, w którym mówiła m.in. o powszechnym dostępie Europejczyków do mieszkań, Zdaniem Szydło to "priorytet". - Nie ma godnego życia, jeżeli człowiek nie ma szansy na to, żeby mieć mieszkanie - podkreśliła z brukselskiej mównicy była szefowa rządu. Po swoim wystąpieniu na profilu Beaty Szydło na Twitterze pojawiły się dwa wymowne wpisy: "UE powinna wspierać kraje członkowskie w realizacji dobrych projektów, ale nie narzucać kolejnych regulacji", "Zamiast mnożyć nowe regulacje powinniśmy zastanowić się, czemu dotychczasowe prawa, takie jak dyrektywa o ochronie pracowników, nie działają". Wiele osób zwróciło uwagę nie tylko na słowa Szydło, lecz także na jej strój. 

CZYTAJ TEŻ: Koszmar Tuska. Bezlitosny werdykt, już go nie chcą. To koniec! A miało być tak pięknie...

Nowa stylówa Beaty Szydło

Europosłanka PiS pojawiła się w modnym granatowym żakiecie, pod którym biała kapitalnie dobraną różową bluzkę. Tym razem zabrakło broszki, ale i tak efekt był znakomity. Jak Wam się podoba Beata Szydło w takim stroju? Piszcie w komentarzach. 

ZOBACZ TAKŻE: O romansie Gowina i Muchy plotkowała cała Polska. Prawda okazała się zupełnie inna. Piękna posłanka związała się z Januszem

Najnowsze