Bufet i bazarek na 30. urodzinach Radia Maryja! Rydzyk zachęca do zakupu prezentów. Co można kupić?

2021-12-04 8:17
Tadeusz Rydzyk 2018
Autor: Archiwum

Już w sobotę, 4 grudnia 2021, wielka feta w Toruniu z okazji 30. urodzin Radia Maryja! Jak się okazuje, będzie to nie tylko okazja do wspólnej modlitwy i świętowania okrągłej rocznicy powstania rozgłośni. Ojciec Rydzyk zamierza także wykorzystać tę okoliczność, by trochę zarobić. Opublikował list, w którym namawia pielgrzymów do... kupowania prezentów świątecznych podczas urodzin Radia Maryja. Co będzie można kupić? Szykuje się bufet i mini bazarek. Zobaczcie!

Rydzyk zachęca do zakupów na urodzinach Radia Maryja

Zachęcamy do śledzenia naszej relacji na żywo: Urodziny Radia Maryja 2021. Rydzyk hucznie świętuje z politykami, a co z obostrzeniami? [Relacja na żywo].

Powszechnie wiadomo, że ojciec Rydzyk, to nie tylko duchowny i szef Radia Maryja, lecz także świetny biznesmen. Jego inwestycje i biznesy wprawiają w osłupienie wielu Polaków. Również zaplanowane na 4 grudnia 2021 obchody 30. urodzin Radia Maryja to okazja do zarobienia pieniędzy. Choć inflacja i wszechobecna drożyzna mocno dała się we znaki, szczególnie najbiedniejszym i seniorom, ojciec dyrektor wystosował konkretny apel do pielgrzymów, którzy wybierają się do Torunia świętować 30 lat rozgłośni. W specjalnym liście namawia, by na urodzinach Radia Maryja kupować prezenty świąteczne dla najbliższych. - Przed areną na ulicy Bema oraz wewnątrz budynku będzie możliwość zakupienia zarówno ciepłego posiłku, jak i herbaty i kawy. Będziemy mogli zaopatrzyć się w dobrą książkę, pisma katolickie dla dzieci, młodzieży, dorosłych – w tym w album z okazji 30 lat Radia Maryja. Pomyślmy o ewangelizacyjnym prezencie z okazji świętego Mikołaja czy Bożego Narodzenia. Każdą okazję do dania prezentu wykorzystajmy do ewangelizacji obdarowywanego - podkreśla ojciec Rydzyk.

Przeczytaj koniecznie: Urodziny Radia Maryja 2021. Rydzyk pozapraszał gwiazdy. Ale będzie feta 4 grudnia!

Co będzie można kupić na 30. urodzinach Radia Maryja?

Podczas 30 urodzin Radia Maryja będzie można kupić kawę, herbatę i ciepły posiłek. Sprzedawane będą także książki, pisma katolickie dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także album z okazji 30 lat Radia Maryja. Produkty, które można kupić podczas obchodów powstania rozgłośni, są często dostępne także w sklepie internetowym fundacji Lux Veritatis. Oprócz książek i prasy, w sklepie online można też kupić też m.in. zabawki, gry, biżuterię czy kartę SIM telefonii komórkowej „w naszej Rodzinie”.

Zobacz, co ojciec Rydzyk sprzedaje w fundacyjnym sklepie - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Kim dla Ciebie jest ojciec Tadeusz Rydzyk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE