Dostrzegliśmy kolana Moniki Olejnik. W telewizji tego nie pokażą

2021-07-27 7:22
Monika Olejnik
Autor: AKPA Monika Olejnik

Monika Olejnik to jednak z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Od lat pracuje w mediach, choć jako młoda dziewczyna wcale nie wybrała studiów dziennikarskich. Śmiało można ją nazwać ikoną polskiego dziennikarstwa. Fani mogą ją oglądać choćby w "Kropce nad i", ale nie zawsze mogą dostrzec w pełni, jaka jest zgrabna.

Monika Olejnik od lat jest znana widzom i słuchaczom radiowym. O jej wywiadach zawsze jest głośno, bo dziennikarka nie boi się zadawać trudnych pytań. Często politycy wprost drżą przed rozmową z Olejnik. Dyskusje z gwiazdą TVN, w jej programie "Kropka nad i" nieraz kończą się draką, tak jak ostatnio SPRAWDŹ. Bez dwóch zdań, Olejnik to dziennikarka z krwi i kości, która w mediach czuje się jak ryba w wodzie. Jednak, co ciekawe swoją przyszłość nie od razu związała z tą branżą. Najpierw stawiała na coś zupełnie innego, o czym świadczy jej wykształcenie DOWIEDZ SIĘ, KIM JEST Z WYKSZTAŁCENIA. Szybko jednak wyczuła, że powinna pójść inną drogą. Swoją karierę w mediach rozpoczęła jako młoda dziewczyna. Do dziś można znaleźć w sieci jej reportaż, w którym pojawia się w skupie butelek. Potem przyszył poważne tematy, a z nich głównie polityka. Dzienniak arka to nie tylko ikona mediów, ale i... stylu. Bo Monikę Olejnik śmiało można nazwać celebrytką. W telewizyjnym studiu zawsze prezentuje się elegancko i z klasą. W modnych ubraniach, butach i zdobnej biżuterii wygląda obłędnie, nie sposób przejść obok jej stylizacji obojętnie. Ci, którzy są wielkimi fanami Olejnik mogą też śledzić jej poczynania na instagramie, gdzie gwiazda mediów pokazuje się z bardziej prywatnej strony. To wiąże się też z publikacją prywatnych zdjęć z domu czy podróży, a na nich widać to, czego nie da się dostrzec w telewizorze. A co można zobaczyć - sprawdźcie w naszej galerii. Monika Olejnik to kobieta, której figury może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka, by tak było dziennikarka wylewa na macie siódme poty. Brawo za promocję zdrowego stylu życia!

Wzruszający gest Joanny i Jacka Kurskich. To, co zrobili z kwiatami z rocznicy ślubu wyciska łzy

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE