Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA, kto wygra wybory prezydenckie. Zaskoczeni? [WIDEO]

2019-10-21 7:39 ZPL
Jasnowidz
Autor: ZPL

Nie opadły jeszcze emocje po wyborach do Sejmu i Senatu, a w szeregach wielu partii rozpoczęły się już dyskusje o wyborach prezydenckich. Kto stanie do wyścigu o Pałac Prezydencki? To jedno z najważniejszych i najbardziej intrygujących pytań w polskiej polityce. SE.pl postanowił zapytać o zdanie Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.

Wyniki wyborów do parlamentu w 2019 roku raczej nie zaskoczyły nikogo, kto na bieżąco śledzi polską politykę. W Sejmie dalej większością będzie dysponowało Prawo i Sprawiedliwość. Dużo ciekawsza sytuacja jest natomiast w Senacie, gdzie ponad pięćdziesiąt mandatów ma opozycja. Teraz najważniejszym pytaniem pozostaje kto może stanąć do walki o Pałac Prezydencki. Kogo powinna wystawić opozycja, by za rok świętować sukces? Zapytaliśmy o to Krzysztofa Jackowskiego, słynnego polskiego jasnowidza.

- Pan prezydent Duda ma swój stały elektorat, który może wydawać się trochę niebezpieczny, ponieważ on nie przyrasta, a stoi w miejscu. Andrzej Duda czy Donald Tusk? Dobre pytanie. Weźmy pod uwagę fakt, że zarówno Andrzej Duda jak i Donald Tusk mają wielu zagorzałych zwolenników jak i wielu przeciwników. Jeżeli złożymy tych dwóch polityków jako głównych kandydatów w wyborach prezydenckich, to jeden drugiego musi "zjeść". I w tym przypadku "pożarty" zostanie ten, którego nie widać. (jasnowidz zasłonił zdjęcie obecnego prezydenta - przyp. red.)

- Czyli prezydent Tusk 2020? - dopytaliśmy. - Jeżeli będzie kandydował - zaznaczył Krzysztof Jackowski.

Zobacz też: Przepędzili polityków i zaczęli rządzić sami. W którym mieście taka heca?