Nagła śmierć polityka związanego z PiS. Miał tylko 47 lat...

2021-07-28 17:00
Mariusz Kądziołka
Autor: KAROL KĄDZIOŁKA/ FACEBOOK Mariusz Kądziołka

Tragiczne wieści płyną ze Szczecina. W wieku 47 lat zmarł nagle były zastępca prezydenta Szczecina, lokalny działacz Mariusz Kądziołka. Smutną nowinę już komentują zachodniopomorscy politycy. - Za wcześnie. Za szybko – ubolewa Bartosz Arłukowicz. Syn zmarłego Mariusza Kądziołki podał datę pogrzebu. Nieoficjalnie znana jest przyczyna zgonu.

O nagłej śmierci Mariusza Kądziołki poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Polityk od wielu lat był związany ze Szczecinem. W przeszłości pełnił funkcję zastępcy prezydenta miasta, gdy Szczecinem współrządziło PiS. Następnie pracował w spółkach Skarbu Państwa, był m.in. wiceprezesem Grupy Azoty. Wieść o śmierci wstrząsnęła lokalnymi politykami. „Wszystkim bliskim, rodzinie i przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia. Odszedł Mariusz Kądziołka. Za wcześnie. Za szybko” - pisze na Twitterze Bartosz Arłukowicz. „"Niech się nie trwożą serca Wasze. W Domu Ojca Mego jest mieszkań wiele". Wyrazy szczerego współczucia” - ubolewa z kolei poseł Czesław Hoc. „Msza święta pogrzebowa odbędzie się w piątek tj. 30.07, godzina 11:00 w Parafii pw. św. Siostry Faustyny Kowalskiej przy ulicy Ogrodniczej 71 w Szczecinie. Kondukt na cmentarzu Centralnym w Szczecinie koło godziny 12:30/13:00 przy pierwszej bramie. Dla osób, które będą na mszy pogrzebowej będą podstawione autobusy, by dojechać na Cmentarz Centralny” - poinformował zaś syn Mariusza Kądziołki. Jak pisze portal wszczecinie.pl, powołując się na nieoficjalne źródła, powodem śmierci miał być zawał serca.

Super Raport 23.07 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL - KP; dr Małgorzata Bonikowska - prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE