Nowa Pawłowicz ZASKOCZYŁA w Sejmie! Ależ to UROCZE [ZOBACZ]

2019-11-19 18:14 Paula
Anna Maria Siarkowska
Autor: Robert Ostrowski Anna Maria Siarkowska

Znana jako "nowa Pawłowicz" ze względu na swoje wyraziste poglądy i przebojowość, posłanka Anna Maria Siarkowska, była obecna w czasie porannego wystąpienia premiera Morawieckiego w Sejmie. Jednak nie przyszła do Sejmu sama, zabrała ze sobą swoją kilkumiesięczną córeczkę, małą Hiacyntę. Dziewczynka najwyraźniej czuła się wśród posłów jak ryba w wodzie, bo grzecznie słuchała wszystkiego, co działo się na sali.

Posłanka Anna Maria Siarkowska niedawno po raz drugi została posłanką, a dodatkowo kilka miesięcy temu po raz kolejny została mamą. Na świat przyszła jej czwarta córeczka, mała Hiacynta. Posłanka już od pierwszych tygodni życia malutkiej, zabierała ją na różne wydarzenia i uroczystości. We wtorek w czasie expose premiera Mateusza Morawieckiego także zabrała do Sejmu swoją córkę. Malutka Hiacynta najwyraźniej politykę wyssała z mlekiem matki i doskonale czuje się w otoczeniu posłów i posłanek. Dlaczego? Bo będąc z mamą na sali sejmowej była bardzo spokojna i zasłuchana w to, co się dzieje. Posłankę Siarkowską z córeczką na kolanach uchwyciły telewizyjne kamery, w Internecie pojawiły się też zdjęcia mamy i córki. Co ciekawe, także o młodych matkach mówił w swoim wystąpieniu premier Morawiecki: - Mama po urlopie macierzyńskim powinna mieć większą łatwość w powrocie na rynek pracy - podkreślał. Wspólne zdjęcie parlamentarzystki z dzieckiem po prostu rozczula! Zobaczcie sami.

Przepędzili polityków i zaczęli rządzić sami. W którym mieście taka heca?

Na sali sejmowej mała Hiacynta nie była jednak jedyna. Jeden z posłów na sali siedział ze swoim synkiem. Chłopiec jednak nie był tak uważnym słuchaczem jak jego młodsza koleżanka. Zobaczcie to w naszym wideo:

Najnowsze