Patryk Jaki się doigrał. To koniec, bezwzględna decyzja, prawdziwy dramat!

2021-07-12 11:26
Patryk Jaki
Autor: Marek Kudelski Patryk Jaki

Patryk Jaki w Parlamencie Europejskim mocno wyróżnia się radykalnymi poglądami. Nawet w Zjednoczonej Prawicy były kandydat na prezydenta Warszawy uchodzi za członka skrzydła skrajnie prawicowego. Patryk Jaki jednak się nie przejmuje i ostro atakuje różne tzw. lewackie pomysły, które rodzą się w głowach polityków i urzędników w Unii Europejskiej. W Brukseli członek Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry podpadał już wielokrotnie. Tym razem Patryk Jaki doigrał się na innej płaszczyźnie. Zapadła bezwzględna decyzja. To koniec żartów! Dla wieku ludzi to może być prawdziwy dramat.

Patryk Jaki ma poważny problem. W dzisiejszych czasach politykowi bez mediów społecznościowych bardzo trudno się przebić, a kandydat na prezydenta Warszawy w 2018 roku właśnie został zablokowany na Tik Toku! Dla zwolenników Patryka Jakiego to bardzo smutna decyzja. Polityk Solidarnej Polski opisał swoje perypetie w innym serwisie społecznościowym. "TikTok usuwa mi filmy i blokuje konto ze względu na słowa o tym, że są dwie płci biologiczne. Wg nich to 'mowa nienawiści'. Pewnie dali lewackiemu gówniarstwu uprawnienia do cenzury" - snuł przypuszczenia Patryk Jaki. Zapowiedział jednak, że sprawy tak nie zostawi. Podkreślił, że polskie prawo i konstytucja bronią prawa do wolności wypowiedzi. "Więc jeśli TikTok się nie ogarnie, to skieruję sprawę na ścieżkę prawną" - wygrażał europoseł Solidarnej Polski. 

CZYTAJ TAKŻE: Krystyna Pawłowicz z ważnym apelem do facetów! Przeszła samą siebie. Komedia!

Temat orientacji seksualnych i szeroko pojętego LGBT od ostatnio jest "konikiem" Patryka Jakiego. - W tej chwili w Parlamencie Europejskim toczy się dyskusja, że Węgry przyjęły prawo, które mówi o tym, że płeć jest tylko biologiczna - co znaczy, że można być tylko kobietą lub mężczyzną. Natomiast większa część parlamentu uważa, że nie ma wcale dwóch płci, tylko jest ich 256-ileś płci i, że płeć to nie jest wybór biologiczny, tylko jest to wytwór kulturowy, tak jak pisała to w ich takiej "lewicowej biblii" Judith Butler, że płeć się odgrywa, że ona jest performatywna - denerwował się w rozmowie z TVP europoseł. 

ZOBACZ TAKŻE: Draka murowana! Krystyna Janda nagle odpaliła bombę o ojcu Andrzeja Dudy! Będą mu to wypominać latami

Patryk Jaki odpalił bombę. Cała Europa zamarła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE