Platforma kusi Hołownię! UJAWNIAMY KULISY! Wybory 2020

2020-06-20 6:01 KS
Szymon Hołownia w Opolu
Autor: Hołownia2020.pl Szymon Hołownia w Opolu. Biuro już otwarte. Ile zebrał pieniędzy?

Czy po wyborach prezydenckich Szymon Hołownia (44 l.) będzie tworzył swoją partię, czy może zgłosi akces do Koalicji Obywatelskiej? Jak nieoficjalnie ustalił „SE”, pierwsze wstępne rozmowy w sprawie dołączenia do KO miały odbyć się całkiem niedawno! - Wszystkie ręce na pokładzie się liczą, żeby zatrzymać PiS – mówi nam tajemniczo wiceszef PO Tomasz Siemoniak (53 l.).

Jeszcze do niedawna Szymon Hołownia zajmował w sondażach drugie miejsce za Andrzejem Dudą (48 l.). Ale kiedy Małgorzatę Kidawę-Błońską (63 l.) zastąpił w wyścigu o Pałac Rafał Trzaskowski (48 l.), Hołownia ma niemal trzykrotnie mniejsze poparcie od kandydata KO! Przypomnijmy – według sondażu Instytutu Badań Pollster dla „SE”, Trzaskowski może liczyć na 30,28 proc. głosów, Hołownia – tylko na 11,74 proc.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Siostra premiera Morawieckiego przerywa milczenie! Bardzo ważna sprawa

Czy w tej sytuacji Hołownia zasili szeregi KO? - Ten scenariusz jest całkiem możliwy. Hołownia widzi, że sam po wyborach nic nie wskóra. Wciąż się waha czy może budować coś z nami – mówi „SE” poseł PO. Czy ważni politycy tej partii widzą Hołownię po swojej stronie? - Wszystko będzie zależało od jego wyniku i woli dalszego uczestnictwa w polityce. Jego wyborcy są krytyczni wobec PiS, podobnie jak nasi. Po każdych wyborach prezydenckich kandydat, który uzyskuje niezły wynik, ma potencjał polityczny. Liczę, że Hołownia poprze w drugiej turze Trzaskowskiego – powiedział nam Tomasz Siemoniak.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 19 VI (goście: Dziambor, Cimoszewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze